Skip to content Skip to footer

INTRINSIC VALUE

Vnitřní hodnota

Vnitřní hodnota (Intrinsic Value) je základní, objektivní hodnota, která je založena na finančních výsledcích společnosti. Zatímco tržní cena ukazuje cenu, kterou jsou ostatní lidé ochotni zaplatit, vnitřní hodnota vám ukazuje hodnotu akcie na základě analýzy její skutečné finanční výkonnosti. Pokud znáte něčeho skutečnou hodnotu, můžete ušetřit spoustu peněz, když to koupíte ve slevě – to je základní koncept hodnotového investování. Nákup akcií, které se obchodují se slevou vzhledem k jejich vnitřní hodnotě, vám dává větší šanci na zisk a snižuje pravděpodobnost ztráty peněz. Pozor však na to, že neexistuje žádný univerzální standard pro výpočet vnitřní hodnoty společnosti.

Vnitřní hodnota

Vnitřní hodnota (Intrinsic Value) je základní, objektivní hodnota, která je založena na finančních výsledcích společnosti. Zatímco tržní cena ukazuje cenu, kterou jsou ostatní lidé ochotni zaplatit, vnitřní hodnota vám ukazuje hodnotu akcie na základě analýzy její skutečné finanční výkonnosti.

Pokud znáte něčeho skutečnou hodnotu, můžete ušetřit spoustu peněz, když to koupíte ve slevě – to je základní koncept hodnotového investování. Nákup akcií, které se obchodují se slevou vzhledem k jejich vnitřní hodnotě, vám dává větší šanci na zisk a snižuje pravděpodobnost ztráty peněz. Pozor však na to, že neexistuje žádný univerzální standard pro výpočet vnitřní hodnoty společnosti.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika