Skip to content Skip to footer

PORTFOLIO MAREK

Portfolio GP MAREK

Založit akciové portfolio pro dlouhodobé investování byl vždy plán již od samého začátku Golden Pocket. Jedná se ale o jinou disciplínu, než je klasické burzovní obchodování, a tak jsme si se založením i celkovým průzkumem možností dali načas.

Poslední 3 roky se akciím věnujeme velmi intenzivně a dospěli jsme do bodu, kdy jsme připraveni začít budovat long term portfolio, které má sloužit jako budoucí pasivní příjem. Samozřejmě pasivní příjem nejde bez aktivního přístupu, proto zde máme cca 100 akcií pečlivě zanalyzovaných a rozdělených do hlavních sekcí včetně našeho hodnocení, které je pro mě absolutně klíčové. Pro dlouhodobou investici potřebujeme firmy s dobrými fundamentálními základy (o toto se postarali Radek a Richard, naši odborníci na fundamentální průzkum) a samozřejmě s grafy, které splňují nákup z pohledu likvidity a technické analýzy.

Kombinace těchto faktorů stojí za tvorbou tabulky níže, která nám bude v dalších letech sloužit jako vedoucí prostředek pro to co, kde, kdy a za jakých podmínek nakupovat.

Kompletní přehled a vývoj portfolia je dostupný pouze pro členy GP.

Pokud již členem jsi, můžeš se přihlásit ZDE. Pokud ještě členem nejsi a uvažuješ o tom, můžeš se podívat na naši nabídku členství ZDE.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika