Skip to content Skip to footer

PORTFOLIO

Portfolio GP Radek

Portfolio bylo založeno v listopadu 2020. Podle nás je hlavní transparentnost a když už o něčem mluvíme, tak je důležité vidět, že do toho také opravdu investujeme své peníze. Portfolio má sloužit jako prezentace, že to opravdu jde a je možné si časem vybudovat velké stabilní portfolio, v tomto případě dividendové pro budoucí pasivní příjem. Veškeré nákupy a prodeje pozic jsou prezentovány ihned na našem Discordu v sekci Akcie. Přehled slouží pouze k informačním účelům a není pokynem k nákupu pozic.

Kompletní přehled a vývoj portfolia je dostupný pouze pro členy GP.

Pokud již členem jsi, můžeš se přihlásit ZDE. Pokud ještě členem nejsi a uvažuješ o tom, můžeš se podívat na naši nabídku členství ZDE.

Sectors

Industries

Portfolio Value

( Radek’s Portfolio vs S&P500 )

Dividends

Gain/Loss for Holdings

Price to Earnings

Portfolio GP

Portfolio bylo založeno v listopadu 2020. Podle nás je hlavní transparentnost a když už o něčem mluvíme, tak je důležité vidět, že do toho také opravdu investujeme své peníze. Portfolio má sloužit jako prezentace, že to opravdu jde a je možné si časem vybudovat velké stabilní portfolio, v tomto případě dividendové pro budoucí pasivní příjem. Veškeré nákupy a prodeje pozic jsou prezentovány ihned na našem Discordu v sekci Akcie. Přehled slouží pouze k informačním účelům a není pokynem k nákupu pozic. Máme v plánu také založit druhé portfolio, které budeme veřejně sledovat a prezentovat jaké tituly se nám líbí na long term investování.

Kompletní přehled a vývoj portfolia je dostupný pouze pro členy GP.

Pokud již členem jsi, můžeš se přihlásit ZDE. Pokud ještě členem nejsi a uvažuješ o tom, můžeš se podívat na naši nabídku členství ZDE.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika