Skip to content Skip to footer

AKCIE

Akcie

Před samotnými výběry a rozbory jednotlivých akcií, doporučujeme pročíst nejčastější dotazy, investiční slovník a různé metody výpočtů vnitřní hodnoty, podle kterých vypočítáváme férové ohodnocení společností v našich analýzách. K dispozici je také přehled našeho aktuálního portfolia Golden Pocket, jak pro vaši inspiraci, tak pro transparentní prezentaci našich reálných investic.

Nejčastější a základní informace kolem investování, které by měl každý začátečník před vstupem do světa investic znát.

Ve světě investic je také mnoho pojmů, zkratek, ukazatelů a nejrůznějších dat. Tento slovník vám pomůže se lépe zorientovat.

Jednou z nejdůležitějších věcí v investování o kterou se většina investorů snaží je, znát vnitřní hodnotu společnosti.

Podle nás je hlavní transparentnost a když už o něčem mluvíme, tak je důležité vidět, že do toho také investujeme své peníze.

Sektory a akcie

(Vyber sektor a společnost)

...hledej společnost podle názvu nebo tickeru

Akcie

Před samotnými výběry a rozbory jednotlivých akcií, doporučujeme pročíst nejčastější dotazy, investiční slovník a různé metody výpočtů vnitřní hodnoty, podle kterých vypočítáváme férové ohodnocení společností v našich analýzách. K dispozici je také přehled našeho aktuálního portfolia Golden Pocket, jak pro vaši inspiraci, tak také pro transparentní prezentaci našich reálných investic.

ČASTÉ DOTAZY

Nejčastější a základní informace kolem investování, které by měl každý začátečník před vstupem do světa investic znát.

INVESTIČNÍ SLOVNÍK

Ve světě investic je mnoho pojmů, zkratek a nejrůznějších dat. Tento slovník vám pomůže se lépe zorientovat.

VNITŘNÍ HODNOTA

Jednou z nejdůležitějších věcí v investování o kterou se většina investorů snaží je, znát vnitřní hodnotu společnosti.

PORTFOLIO GP

Za nás je hlavní transparentnost a když o něčem mluvíme, tak je důležité vidět, že do toho také investujeme své peníze.

Sektory a akcie

(Vyber sektor a společnost)

...hledej společnost podle názvu nebo tickeru

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika