Skip to content Skip to footer

ZILBTC

Základní info:
 

Elliott Wave predikce na 4H a 1D grafy jsou aktualizovány každý den od po-pá v čase mezi 08:00-09:30 (stanovený čas se může lišit v závislosti na stavu trhu). Predikce je platná do té doby, dokud obsahuje signál „Aktivní“. Tzn. ne každá predikce musí být nutně aktualizována každý den, pokud se pohybuje stále ve správné anotaci a směru.

Intradenní predikce  se mohou oproti 4H anotacím lišit. Jsou zaměřené na anotaci pohybu v reálném čase a sledujeme tedy pouze limitovaný kus grafu. Sledujeme pouze patterny, které mají vysokou pravděpodobnost úspěchu, nebo si vyžadují naši pozornost bez většího dopadu na vyšší time frame.

Kliknutím přejdi na intradenní predikce:
Kliknutím vyber pár:
 
BTCUSD – 4H
19.02.2019, 00:06

Bitcoin splnil všechny naše targety z predikce a nyní je nutné být trpělivý a počkat ny vyústění situace, protože jsme dosáhli velmi důležitého milníku = Fibo retracement 0.618 + psychologická rezistence 4000,-USD + Extension vlny „(i)“ 1:1 + rezistenci horní trendovky potenciálního trianglu. Nyní jsou možné dva scénáře dle predikce.. Každopádně jsem zatím out z marketu, protože zóna mezi 3984-4220  je pro mě „No Trade Zone“. Pokud se dostaneme za podpory volume nad, je veliká šance, že uptrend bude pokračovat mezi 4400-4800,-USD. Pokud zde dojde k silnému zamítnutí, budeme pokračovat v korekční trianglové struktuře.

BTCUSD – 1D
19.02.2019, 00:27

Na 1D grafu se stále nacházíme v potenciální trianglové formaci. Po každém impulznímm odrazu rozděleném do 5ti subvl musí přijít minimálně ABC korekce, nebo určitá formace trianglu. Aktuálně jsme stále uvnitř trianglu, ale sledujeme případný target pro extended vlnu „c“ k 4400,-USD.

BTCUSD – 1W
19.02.2019, 00:20

Na 1W grafu se stále BTC vyskytuje v silném downtrendu., kdy ppo ostrém breakdownu z hodnoty 6128,-USD konsoliduje na MA200, BTC má neustále strukturu Lower Low – Lowe High. Pro otočení trendu potřebujeme tento pattern rozbít a vytvořit impulzní leg up nad aktuální lokální high = 4394,-USD.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika