Skip to content Skip to footer

Tezos

Základní info:
 

Elliott Wave predikce na 4H a 1D grafy jsou aktualizovány každý den od po-pá v čase mezi 08:00-09:30 (stanovený čas se může lišit v závislosti na stavu trhu). Predikce je platná do té doby, dokud obsahuje signál „Aktivní“. Tzn. ne každá predikce musí být nutně aktualizována každý den, pokud se pohybuje stále ve správné anotaci a směru.

Intradenní predikce  se mohou oproti 4H anotacím lišit. Jsou zaměřené na anotaci pohybu v reálném čase a sledujeme tedy pouze limitovaný kus grafu. Sledujeme pouze patterny, které mají vysokou pravděpodobnost úspěchu, nebo si vyžadují naši pozornost bez většího dopadu na vyšší time frame.

Kliknutím přejdi na intradenní predikce:
Kliknutím vyber pár:
 
XTZUSD – 4H
30.11.2021, 08:10
Pokud má být XTZ bulish, nemělo by se už dostat pod hranici 4,59,-USD a mělo by překonat level 6,05 ,-USD.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika