Skip to content Skip to footer

Trading kurz

Trading kurzy

Mé začátky v tradingu byly náročné a hodně drahé. Snažil jsem se najít dostatečně kvalitní materiál pro samostudium, ale bohužel ani jedna publikace či článek mě svým obsahem neuspokojily. Internet obsahuje spoustu teorie, ale absolutní minimum praxe. Zaměřuji se na praktické tipy a rady jak obchodovat, místo teoretických pouček, kterých je internet plný. Toto je styl, který dodržuji dodnes, a díky kterému jsem dlouhodobě profitabilní.

Všechna videa jsou nahrána a seřazena dle probíraného tématu. Školení probíhá online na našich webových stránkách. Po zakoupení je kurz vždy přístupný v sekci „Můj účet“ a veškeré prezentace, ze kterých vycházím, jsou zdarma ke stažení pod video lekcemi.

Každý kurz obsahuje kolem 9-12ti hodin materiálu. Udělal jsem maximum pro to, aby byly kurzy jednoduché, srozumitelné a hlavně užitečné jak pro začátečníky, tak pokročilé. Pevně věřím, že i vy budete maximálně spokojeni jako stovky studentů před vámi.

Nabídka online školení

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika