Skip to content Skip to footer

Týdenní analýza na finančním trhu – 28.04.2020

Týdenní analýza na finančním trhu - 28.04.2020

Zdravím tradeři a vítejte u pravidelné týdenní analýzy FX marketu!

Dnes se podíváme na grafy GOLD, US500, AUDUSD, AUDCAD

 

GOLD:

U stále vytváří vyšší maxima a vyšší minima, proto stále očekáváme, že je zde možnost vytvořit další leg up. Sledujeme zde rising wedge pro vlnu „5“, který má optimální zónu pro dokončení mezi 1755 – 1773 kde se nachází 0,786/1 fibo extension vlny „(a)“ + 1:1 fibo extension vlny „((i))“ a navíc horní trendová linie. Aktuálně se dostáváme nad MA21 a červenou trendovou linii poté co jsme otestovali spodní trendovou linii + 0,618. V průběhu pár hodin/dní čekáme růst zlata, ale musíme si dávat pozor – jakmile nám praskne spodní černá trendová linii, zlato by mělo přejít minimálně do silné korekce, alespoň k 1420 (ne-li do impulsní struktury, která nás může dostat klidně na 1200-1000 USD – na to je ještě brzy.)

 

US500:

US500 prorazila hlavní trendovou linii (červená), kterou testujeme zespodu, ale stále vytváříme vyšší maxima. Na grafu vidíme průraz EW channelu, proto tento pohyb musíme brát jako impuls. Nad červenou trendovou linii bychom se již neměli dostat, ale očekávám 1-2 další otestování zespodu a pohyb k 2953 – 2993. Skuteční BEARS přijdou, až se vrátíme zpět do EW channelu, nejlépe pod spodní trendovou linii, do té doby čekáme jak se struktura bude dále rozvíjet.

 

AUDUSD:

AUDUSD se dostalo pod první trendovou linii, ale druhá nás stále drží v uptrendu. Jakmile uvidíme propad pod druhou trendovou linii, jsme u konce 5ti vlnové struktury pro vlnu „(C)“. Stále nás ale čeká pohyb minimálně do zóny 0,6526 – 0,6572 kde se nachází 1,382/1,618. Sleduji zde ještě jednu strmější trendovou linii (oranžová), která jak praskne, přejdeme do korekce pro vlnu „iv“ a ta by nás měla dostat blíže k poslední silné (červené) trendové linii

 

AUDCAD: 

U tohoto páru sleduji komplexní „(ABC)“ strukturu, kde očekávám krátké posílení do zóny 0,915 – 0,922 kde se nachází 1:1 fibo extension vlny „(A)“ + 2,618 fibo extension vlny „(i)“.  První známky, že se cena začíná líbit BEARS je, že se dostaneme se pod trendovou linii (červená). Pohyb pod trendovou linii není vše, potvrzení tohoto průrazu nastává, až vytvoříme nižší minimum – překonání KEY LEVELu – 0,89327.

 

 

Šance přichází každý den

Tomáš Popovič – GOLDEN POCKET

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika