Skip to content Skip to footer

Týdenní analýza FX – trhy před dokončením svých trendů

Týdenní analýza FX - trhy před dokončením svých trendů

Ahojte tradeři a vítejte u pravidelné týdenní analýzy FX marketu!

Dnes se podíváme na grafy, které dokončují své struktury: USDNOK, GBPUSD, GBPJPY, DAX, COCOA (kakao)

USDNOK:

USDNOK sledujeme dlouhodobý uptrend, který se blíží ke svému konci, ale chybí nám ještě jeden krátký pohyb směrem up. Aktuálně sledují sideway a overlapping strukturu, kde bychom mohli vytvořit triangl/flat strukturu. Dokončení celé impulsní struktury budu hledat mezi 9,602 – 9,679. První známky pro BEARS jsou pod trendovou linií (tečkovaná červená). Pokud uvidíme silný break pod KEY LEVEL – 9,326 bude to znamenat, že BEARS mají již zájem vejít do trhu. BEARISH LEVEL pod 8,75729

GBPUSD:

GBPUSD má impulsní strukturu, která po proražení EW channelu, přešla do korekce pro vlnu „((iv))“, která většinou jde otestovat trendovou linii z hora a pak pokračuje ještě jedním legem up. Aktuálně sleduji „abc“ strukturu, kde se pohybujeme okolo 1:1 extension. Po proražení KEY LEVELu – 1,31489 budeme sledovat zónu 1,326 – 1,33 kde se nachází 1,382/1,618 fibo retracement vlny „((iv)“.

GBPJPY:

GBPJPY se pohybuje ve velkém trianglu a nyní sleduji vlnu „D“ v rozvinu. Vidím zde podobnost, kde vlna „((a))“ měla silný spike a poté šla do korekce pro vlnu „((b))“. Z vrcholu vlny „C“ máme 3 vlnovou strukturu, kde nyní čekám pohyb nad KEY LEVEL – 138,54 alespoň k první RESISTENCI – 140,71. Je možné, že otestujeme trendovou linii (červená tečkovaná)

COCOA (kakao):

COCOA má sice impulsní odraz z aktuálního dna, ale bereme ji jako reakci na trendovou linii. Dokončení impulsní struktury budu očekávat až na druhé trendové linii (červená tečkovaná). Než se tam ale podíváme, měli bychom otestovat zónu 197 – 201 kde se nachází 0,382/0,5 fibo retracement + vrchol subvlny „iv“ + trendová linie channelu. Invalidation level nad hodnotou 210

DAX:

U DAXu na vyšších TF sleduji primárně „(ABC)“ strukturu, kde po dokončení 5ti vlnové struktury pro vlnu „(C)“ bychom měli pokračovat směrem up. Nyní testujeme výšku vlny „(A)“, kde by byla dokončená učebnicová flat struktura (4H graf)

 4H graf:

Na nižších TF nás čeká pravděpodobně ještě jeden leg dolů. Sleduji zde „abc“ flat pro vlnu „(iv)“, který se zastavi na horní trendové linii + KEY LEVELu. Dokončení v zóně 100075 – 10200. Odsud bude mít DAX možnost startovat svůj nový impulsní uptrend.

 

 

 

Šance přichází každý den

Tomáš Popovič – GOLDEN POCKET

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika