Skip to content Skip to footer

Týdenní analýza FX marketu – 18.02.2020

Týdenní analýza FX marketu - 18.02.2020

Ahojte tradeři a vítejte u pravidelné týdenní analýzy FX marketu!

Dnes se podíváme na na EURUSD, AUDUSD, S&P500, NZDUSD .

EURUSD:

U EURUSD sleduji dokončování falling wedge, konkrétně vlnu „5“. Tato struktura by měla mít abc formaci, popřípadě wxy. Nyní očekávám break nad horní hranici channelu, který nás provází celým downtrendem. Nemyslím si, že pohyb nad trendovku nám otočí celý trend, ale přejdeme teprve do korekce pro vlnu „b“. Dokončení celé „(wxy)“ struktury v zóně 1,07305 – 1,06980 kde se nám nachází spodní hranice GAPu + 1,618 fibo extension vlny „(w)“ + 1,382 fibo retracement předchozí vlny „4“

 

AUDUSD:

U AUDUSD sledujeme falling wedge strukturu, kde konkrétně rozvíjíme vlnu „((v))“. Dílčí target pro impulsní pohyb, který vidíme v černém channelu je v zóně 0,65878 – 0,66366. Zde je spodní trendový support + 1,01 fibo extension vlny „(i)“. Wedge struktury mají 3 vlnových struktury, proto bereme tento pohyb v channelu teprve jako vlnu „(a)“. V průběhu března čekám pohyb nad KEY LEVEL – 0,67724, ale nesmíme se zvyklat BULLISH sentimentem, protože je tu silná horní trendové rezistence, která by cenu měla poslat na ještě jedno, i když ne moc hluboké, nové low.

 

S&P500:

S&P500 došlo do zóny co jsme sledovali od začátku února. Je to z důvodu, že byl pokus o break z channelu, který měl pouze 3 vlnovou strukturu, proto nové HIGH bylo nevyhnutelné. Nyní to vypadá, že se chystáme na silnější korekci. Otestovali jsme 2,618 fibo retracement vlny „((i))“ a to je vždy signál, že jsme či se blížíme k dokončení určité části cyklu. Navíc na grafu sledujeme podobnosti, kde jsme vždy měli třetí vlnu v channelu, pak pokus o break směrem dolů, vytažení na nové high a ostrý dump. Jestli se dostaneme pod hodnotu 3302 – KEY LEVEL sleduji zastávku s potenciálním dokončením korekce v zóně 3175 – 3218 kde se nachází 0,382 fibo retracement (vlna „2“ šla hluboko na 0,786 fibo) a navíc vrcholy vln „(iv)“ a „((iv))“ což pro nás představuje silné supporty.

 

NZDUSD:

U KIWI sledujeme dokončování falling wedge, kde konkrétně čekáme na 3 vlnovou „((abc))“ strukturu. Aktuálně na grafu vytváříme impuls, kde čekám dokončení v zóně 0,62951 – 0,63327. Zdee se nachází support ve formě vrcholu vlny „((b))“ a 2,618 fibo retracement vlny „(i)“, které nám vždy dává signál, že se blížíme ke konci celé struktury. Poté bychom měli přejít do uptrendu, ale pouze v rámci orekce. Celý tento wedge budeme sledovat až do zóny okolo 0,60613 – 0,59799 kde máme spodní trendový support + 1,382 fibo retracemenet vlny „4“.

 

Nechť Vás síla provází!

Marek Vaňha – GOLDEN POCKET

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika