Skip to content Skip to footer

Týdenní analýza FX marketu – 14.04.2020

Týdenní analýza FX marketu – 14.04.2020

Zdravím tradeři a vítejte u pravidelné týdenní analýzy FX marketu!

Dnes se podíváme na grafy GOLD, US500, AUDUSD, ROPA.

GOLD:

Zlato vytváří nové high, kde sledujeme dokončování cyklu až už pro 5ti vlnovou strukturu či korekční „((abc))“ flat. Nacházíme se v zóně 1716 – 1758 kde čekáme reakci a oslabení zlata. Jakmile uvidíme silnější pohyb pod MA21 + červenou trendovou linii s nárustem volume na sell, je to známka toho, že BEARS jsem mezi námi a začíná je cena zajímat. Důležitější bude až se dostaneme pod černou trendovou linii a poté KEY LEVEL – 1644. Do té doby bohužel cena může růst směrem up.

US500:

US500 se dostala pod červenou trendovou linii a vše již nasvědčovalo tomu, že nás čeká silnější pohyb směrem dolů, místo toto BULLS nechtěli pustit KEY LEVEL a stále tahají cenu směrem up. Očekávám ještě jeden pohyb up, který otestuje trendovou linii ze spodu a sáhne si do zóny nevyplněného GAPu v zóně 2893 – 2952. Zde budu sledovat reakci a pohyb, který musí prorazit impulsně MA21. Key level se nemění 2710 – 2720 a důležitá hranice, která nás drží před silnějším pohybem směrem dolů je černá trendová linie.

USOIL:

Ropa čeká na schválení snížení produkce, které by mohlo pomoci ropě přejít do pohybu směrem up k 32-35 USD. Graf, ale ukazuje, že nás čeká ještě jeden leg dolů, kde sleduji dokončení vlny „((c))“ struktury „((abc))“ flat. Zónu která, bude zajímavá je v zóně mezi 1,382/1,618 fibo retracement = 21,16 – 20,52. Aby to ale nebylo jednoduché, jsou zde 2 možnosti jak se do této zóny dostaneme: 1, po krátké korekci půjdeme přímo do naší zóny (modrá čára); 2, tvoříme falling wedge, kde půjdeme otestovat horní trendovou linii a poté nás čeká finální leg.První známky BULLS nad červenou trendovou linií a KEY LEVEL – nad vrcholem vlny „iv“ – 24,55

AUDUSD:

 AUDUSD otestovalo přesně 1:1 vlnu „((w))“:“((x))“ a dostává se pod první trendovou linii + MA21. Pro BEARS to vypadá zatím dobře a pokud uvidíme nárust volume a pohyb pod KEY LEVEL – 0,63132, přecházíme minimálně do „(abc)“ korekce, kde první silnější support je na vrcholu vlny „(b)“ – 0,59766  a další na vrcholu vlny „((x))“ – 0,58704 kde navíc vychází i 0,618 fibo retracement.

 

 

 

Šance přichází každý den

Tomáš Popovič – GOLDEN POCKET

 

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika