Skip to content Skip to footer

Týdenní analýza FX marketu – 04.02.2020

Týdenní analýza FX marketu - 04.02.2020

Ahojte tradeři a vítejte u pravidelné týdenní analýzy FX marketu!

Dnes se podíváme na S&P500, NZDUSD, EURUSD, GBPUSD, ZLATO a DOLLAR INDEX.

S&P500:

S&P500 jede zatím krásně dle plánu a sledujeme potenciální vlnu „((b))“ v rozvinu. Target pro dokončení aktuální „((abc))“ korekce zůstává tedy stále stejný a neměnný = cca 3183. Zatím tedy vše nasvědčuje tomu, že po dokončení aktuální sideways struktury nás čeká nové low a otestování této hranice, kde se nachází 1. SUPPORT. Uvažuji samozřejmě i potenciální hlubší korekci až k cca 3067-3107, ale toto je zatím pouze alternativní scénář, kdybychom se dostali na hranici 3183 v nějakém silném impulzním downtrendu. Vzhledem k aktuální sideways struktuře jsem osobně spíše pro krátkou korekce, než hlubokou a ostrou do této zóny. Predikce tedy stále platná.

NZDUSD:

KIWI se dostalo do support zóny, ale nesplnilo ani jednu z našich podmínek pro vstup do LONG pzice. Neviděli jsme zde žádnou reakci a nedostlai jsme se nad trendovou rezistenci, takže zatím u KIWI neuvažujeme další vstupy. Celá struktura totiž díky breakoutu pod klíčovou support zónu nasvědčuje impulznímu downtrendu s tím, že jsme nyní zahájili downtrend v rámci vlny „(5)“ a vlna „(4)“ je již dokončena. Jakmile totiž neudrží takovýto support a není z něj žádná reakce, nemá cenu do obchodu vstupovat. Bždy je lepší počkat na reakci, která není nikdy 100%, ale enormně zvyšuje šanci na úspěch, protože nám potvrdí, že tato zóna má pro market význam.

EURUSD:

EURUSD mělo pěkný odraz z predikované zóny a zatím vše nasvědčuje tomu, že jsme na správné cestě, kdy uvažujeme potenciální FLAT korekci „WXY“ jako součást vlny „(B)“. Aktuální odraz má zatím impulzní charakter a otestoval trendovou rezistenci. Její překonání budeme brát jako potvrzení toho, že EURUSD bude pokračovat v uptrendu a můžeme utáhnout SL na 1.09818. Predikce stále platná.

GBPUSD:

LIBRA je stále v sideways FLAT korekci, ale zatím zde nevidím prvky dokončené struktury a jako prioritní uvažuji neustále FLAT k cca 1.328-1.338, kde se nachází klíčová rezistence. Libra je samozřejmě v downtrendu, jen vidím jako prioritnější krátký uptrend pro dokončení celé vlny „B“ pravděpodobnější, než přímé pokračování downtrendu do vlny „C“.

ZLATO:

Zlato zatím stále beze změny. Sledujeme potenciálně dokončenou korektivní subvlnu „((b))“ s tím, že pokud se dostaneme pod aktuální trendový support, můžeme očekávat pokračování downtrendu do našeho long term targetu = 1507-1519,-USD, kde se bude rozhodovat, zda zlato našlo svůj TOP a nebo jsme pouze v korekci vlny „((iv))“ a čeká nás nové higher high.

DOLLAR INDEX (DXY):

DOLLAR INDEX jede zatím také podle plánu a zatím vše nasvědčuje tomu, že nás čeká v dalších dnech otestování hranice 97,09, kde se nachází klíčový support. Pouze pokud zde bude reakce, můžeme uvažovat potenciální „((abc))“ komplexní korekci k cca 98,55. Pokud zde nebude reakce, celý korektivní uptrend vlny „B“ je dokončený a čeká nás pokračování hlavního směru = downtrend. Náš long term target k cca 95 zůstává neměnný. Predikce platná.

Nechť Vás síla provází!

Marek Vaňha – GOLDEN POCKET

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika