Skip to content Skip to footer

Těžba Kryptoměn

Nabízíme nejbezpečnější možnost vstupu do světa kryptoměn!

Vlastní HARDWARE
VYBEREME PRO VÁS TO NEJVÝHODNĚJŠÍ
MŮŽETE PARTICIPOVAT NA RŮSTU KRYPTOMĚN

Kupujete si od nás hardware potřebný k těžbě kryptoměn a je 100% ve vašem vlastnictví, je jen na vás jak s těžebním hardwarem naložíte.

Vybíráme grafické karty, které mají nejlepší poměr cena/výkon. S nastavením a odladěním poradíme.

Kryptoměny jsou dlouhodobě v růstu, tedy je rozumné investovat co nejdřífve.

Zkušenosti!

První RIGy na těžení jsme skládali již v roce 2013, tehdy se těžily kryptomněny jako Litecoin, Doge, Feathercoin a jiné. Za tu dobu jsme ušli kus cesty a hlavně technologie se posunula příznivějším směrem pro těžbu kryptoměn. Prošli jsme si v podstatě všemi dostupnými technologiemi pro těžbu kryptoměn.

Bla bla bla

bla bla bla

bla bla

bla bla

Jak to všechno funguje

Objednávka
Optimalizace
Výplata

Po domluvě vám Hardware na těžení objednáme přesně dle vašich potřeb a požadavků.

Těžební stanici pro vás nachystáme, nastavíme a hlavně optimalizujeme aby těžila co nejvíce a zároveň spotřebovávala co nejméně energie.

Vytěžené kryptoměny putují přímo do vaší krypto peněženky.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika