Skip to content Skip to footer

Technická Analýza 29.4.2019

BTC CME FUTURES:

Ahojte tradeři, predikce u BTC je stále platná. Vidíme sice různé ceny na různých burzách, ale přesně z tohoto důvodu sledujeme BTC CME FUTURES a GBTC, kde si myslím, jsou nejlepší a nejmíň zkreslená data. Crypto vypadá dobře, korektivně a myslím, že můžeme očekávat tento týden zajímavé pohyby.

Je strašně jednoduché být bearish, protože vždycky po každém spiku dolu, se vynoří všude experti, kteří „měli“ short a predikují hned ostré korekce. Je jednoduché být bearish, když je menší dumpík, vychází samé špatné zprávy a všichni predikují další a další dumpování. Pokud by se špatné zprávy v takové míře vyskytovaly na topu, znamenalo by to jednu věc – Novinky nás chtějí informovat, abychom včas prodali, protože přijde něco špatného. Chápete, jak divně to zní?! 🙂

Nikdo Vám pomoc nechce a vše, na co na internetu narážíte, má za úkol jednu věc – zmást Vás, vyvolat paniku, znejistit, atd, ale rozhodně ne ochránit. Bitfinex FUD jsem zažil už 6x, Indie ban FUD 4x a výplachy denně. Proto se držíme plánu, protože BTC i přes spread mezi burzami, vypadá na těch nejdůležitějších korektivně ve vlně „(4)“. Bude možná trochu divočina, než srovnají ceny do předchozích spreadů, ale opět by to mělo být v rámci korekční struktury. Velké alty vypadají také perfektně na vlnu „(4)“. Tzn. že růst je limitován, ale ne, že jsme na topu.

Akumuloval jsem velké množství IOTA i přes ten šílený dump a dnes by odměněn. Toto se může stát na jakémkoliv velkém altu v páru s USD, proto bych nechtěl v takovéto situaci mít shorty.
Každý má jiný styl samozřejmě, ale EW teorie nás naučila takto tradovat a takto o marketu uvažovat a upřímně bych neměnil, protože mě velmi dobře živí. Akumuluji také díle ETC, BAB, ETH, LTC, EOS, TRX, ZEC, ZRX a NEO.

GBTC (GRAYSCALE BITCOIN TRUST):

S&P500:

BTC VOLATILITY INDEX:

U BTC VOL INDEXU sledujeme opět návrat do silné support zóny, odkud byl předešlý impulzní pohyb. V této neutrální zóně je volatilitě nejlépe a funguje jako velmi silný magnet, který si vždy přitáhne co potřebuje předtím, než dojde k dalšímu silnému pohybu.

GBTCUSD:

U Grayscale BTC trustu sledujeme pokračování uptrendu k cca 7,68-7,98. Uvažuji zde potenciální ABC running flat formaci do zóny = 6,35-6,02, odkud by aktuální uptrend měl pokračovat. Vzhledem ke struktuře vše napovídá konsolidaci v rámci trendu.

BTCUSD LONGY:

U Longů sledujeme potenciální dokončování subvlny „©“ vlny „(B)“ , odkud očekáváme pokračování aktuálního uptrendu. Bullish level = 25021.

BTCUSD SHORTY:

U BTC shortů sledujeme potenciální „((abc))“ korekci fo zóny přededchozí subvlny „((iv))“, odkud by měl pokračovat aktuální downtrend.

BTCUSD LONGY vs SHORTY:

Na grafu longů vs shortů sledume dokončenou vlnu „(1)“, která měla formaci rising wedge a nyní konsolidaci ve formaci „((abc))“. Vše nasvědčuje tomu, že longy brzy najdou support a budou pokračovat up do vlny „(3)“, zatímco shorty narazí na rezistenci z předchozího grafu a budou pokračovat v downtrendu.

TRXUSD vs TRXBTC:

U Tronu také vše nasvědčuje pouze korekci v rámci trendu, kdy v páru s USD sleduji krásně čitelnou „(abc)“ korekci do zóny = 0,020-0,0168,-USD, kde se nachází silná support zóna ve formě 0,618-0,786 fibo retracementu + subvlna „(4)“…co víc si přát. U TRX v páru s BTC sleduji dokončování dlouhé vlny „((b))“ do zóny 418-388 sats. Tron má to nejlepší ještě před sebou a trpělivost see silně vyplácí v crypto.

IOTAUSD:

IOTA měl už před pumpou krásný graf, takže dnešní probuzení bylo velmi příjemné. Je to krásný příklad toho, jak vše funguje dohromady. Graf byl ready dávno před oznámením spolupráce s UK OEM. Proto nesleduji moc fundamenty ani novinky, protože v grafech je všechno vidět prostě. Jen musíte mít ty správné znalosti a nástroje. IOTA prorazila key level = 0,3127,-USD, což značí, že můžeme očekávat, že tento trend bude pokračovat. 1. Target mám 0,3844,-USD. Další dle predikce.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika