Skip to content Skip to footer

Technická Analýza 25.4.2019

BTC CME FUTURES:

U BTC stále sledujeme stále stejný scénář s targetem do zóny 5763-6021,-USD, kde by se měla potenciálně dokončit vlna „(( 3 )) / ( C ) vyššího stupně. Poté budeme sledovat retracement pro určení, zda bude aktuální trend pokračovat do případné vlny „((5))“ k cca 6500,-USD, nebo jsme dokončili korekční strukturu „(ABC)“ a čeká nás pokračování downtrendu. Klíčová zóna bude support předchozí vlny „(4)“ a subvlny „(iv)“ vlny „(3)“ vyššího stupně = 4678-4920,-USD.

BTCUSD SHORTS:

U shortů stále sledujeme probíhající downtrend, kdy by jakýkoliv pohyb up, měl být brán jako konsolidace v rámci pokračování downtrendu. Shorty se každým okamžikem dostanou do velmi silné rezistenční zóny = „((iv))“ vlny „(1)“ vyššího stupně. Doporučuji sledovat tuto zónu pro případné otočení trendu.

BTCUSD LONGS:

Na grafu longů se nám vykreslil krásný triangl, který předznamenává poslední pohyb v daném směru. Tzn. downtrend je u longů velmi limitovaný a měli bychom brzy najít solidní support pro případný odraz.

BTCUSD LONGY vs SHORTY:

Na grafu longů vs shortů sledume dokončenou vlnu „(1)“, která měla formaci rising wedge a nyní konsolidaci ve formaci „((abc))“. Vše nasvědčuje tomu, že longy brzy najdou support a budou pokračovat up do vlny „(3)“, zatímco shorty narazí na rezistenci z předchozího grafu a budou pokračovat v downtrendu.

GBTCUSD:

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika