Skip to content Skip to footer

Technická Analýza 23.4.2019

Technická Analýza 23.4.2019

BTC CME FUTURES:
Dobré ráno tradeři. BTC a Crypto celkově, je pod neustálým bullish tlakem, kdy sledujeme potenciální formaci running triangl, který předznamenává poslední leg up v daném směru = up. Znamená to tedy, že uptrend je limitovaný, ale nemusíme se nutně nyní nacházet na jeho dokončení. BTC má velikou šanci z aktuální struktury otestovat 6k předtím, než bude ostřejší korekce. Volume mělo klesající tendenci uvnitř trianglu a poté solidní nárůst při breakoutu, což odpovídá přesně vlastnostem této formace. Náš tip na absolutní high z aktuální struktury = 6021,-USD (Výška trianglu)

Akciové trhy jsou stále na vzestupu a počítáme, že se tento týden dočkáme nových ATH u S&P500 / NASDAQ a US100 indexu. I zde je větší pravděpodobnost, že trend překoná předchozí ATH než to, že bude ostrá korekce na double top.

S&P500:

BTC VOLATILITY INDEX:
U BTC VOL INDEXU sledujeme ostrou korekci po impulzní vlně „(A)“, která se dostala až k hodnotě 0.618 Fibonacciho retracementu. BVOL INDEX konsoliduje ostrou zig zag korekcí, zatímco BTC má sideways konsolidaci. Podařilo se jim VOL INDEX dostat na kompletní restart, aniž by cena u BTC jakkoliv výrazně klesala. Včerejší pohyby upřímně do analýzy nijak nezahrnuji, protože to vidíme poslední týdny pořád dokola, tzv. nedělní svíce na přání. Market jde sideways celý týden a v neděli se vymetou longy / shorty a jede se dál. Sleduji tedy spíše delší horizont a čekám na další signály.

GBTCUSD:
U Grayscale BTC trustu sledujeme pokračování uptrendu k cca 7,68-7,98. Uvažujeme dvě potenciální formaci, kdy jako prioritnější vidíme již dokončenou vlnu „(4)“ na hodnotě 6,1 a jako druhou ABC running flat formaci zpět do zóny = 6,2-5,93. R.N. Elliott ale definoval velmi pužitečné pravidlo, kdy by člověk neměl brát jako prioritní abc running flat formaci, ale druhou alternativu. Proto zde s největší pravděpodobností již sledujeme postupné rozvíjení vlny „(5). do naší target zóny.

EOSUSD:
U EOSu sledujeme potenciálně dokončenou korekci a odraz ze zóny 5,13-4,90,-USD. Nejdůležitější rezistence v cestě = key level 5,578,-USD. Target pro vlnu „( 3 ) / ( C )“ = 6,39-6,7,-USD. Invalidation level = 4,02,-USD.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika