Skip to content Skip to footer

Technická analýza 19.4.

BITCOIN

Trhy jsou poslední dny velmi pomalé, což odpovídá stavu před Velikonočními svátky. Na crypo a akciových trzích se nic moc neděje a většina párů se nachází na silných supportních zónách, kdy nezbývá, než čekat na reakci trhu. Zatím má tato struktura všechny aspekty struktury korekční, která se vyskytuje před pokračováním hlavního trendu. Jako alternativní scénář sledujeme „((abc))“ korekci do zóny 4831-4687, kde se nachází silná support zóna ve formě 0.382 fibo retracementu celé vlny „(3)“ a dno subvlny „(iv)“ této vlny. Target pro vlnu „( 5 ) / ( C )“ je stále cca 5800,-USD. Aktuálně sleduji pouze 1H, 4H a vyšší time framy, protože menší TF obsahují hodně šumu a zbytečně člověka matou. Market vypadá celkově už velmi dobře, takže využívám support zóny k akumulaci longů a čekám pouze na impulzní reakci, která potvrdí lokální dno u většiny altů. Velké alty v páru s USD mají podobnou strukturu jako BTC. Malé alty se nachází na velmi silných fibo hodnotách, takže reakce je jen otázkou času.

Pokud srovnáme stav Crypto trhů s klasickými akciovými trhy, nalezneme zajímavé korelace. Akcie mají velmi silný bull run, stejně jako indexy (S&P500, US100, NASDAQ, …) a vzácné kovy dostávají za uši, takže u zlata, stříbra, mědi, platiny, sledujeme silné downtrendy v progresu. Negativni korelace Crypto trhů oproti zlatu je známá, takže i tato skutečnost by mohla short term Crypto pomoci dosáhnout na naše targety.

BTCUSD (BITFINEX):

GRAYSCALE BITCOIN TRUST

U GBTC sledujeme dva potenciální scénáře, které mají jedno společné = oba jsou bullish. Aktuálně počítáme s prioritnější variantou, kdy je korekční vlna „(4)“ již dokončena a čeká nás kontinuální růst do zóny 7,68-7,98. Druhá varianta počítá s running flat formací zpět k cca 6,2 a pak teprve pokračování uptrendu. Ať tak nebo tak, targety pro vlnu „(5)“ jsou stále stejné

BTC CME FUTURES:

VeChain

VETUSDT: U VeChainu sledujeme dokončení „(abc)“ korekce vlny „((iv))“ do zóny 00066-0,0064,-USDT, odkud byl silný a impulzní odraz. Doporučuji jako dílčí target pro konzervaci zisků = 0,0078,-USDT = Bullish level. Target pro vlnu „((v))“ vlny „( C )“ vyššího stupně = 0,0083-0,0088,-USDT.

0x (ZRX)

ZRXUSD vs ZRXBTC: 0x stále konsoliduje, ale vše nasvědčuje tomu, že se právě vytváří lokální dno. Doporučuji sledovat KEY LEVEL = 6491 sats pro potvrzení otočení trendu. První target pro konzervaci zisku = 7289 sats. Target pro vlnu „( C )“ = 8211-8439 sats.

V páru s USD slledujeme první target 0,3728,-USD. Target pr vlnu „((v))“ = 0,41-0,42,-USD.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika