Skip to content Skip to footer

Technická Analýza 02.05.2019

BTC CME FUTURES:

Ahojte tradeři, u BTC stále sledujeme stejný scénář, kdy nás čeká buĎto přímé pokračování uptrendu do targetu pro vlnu „(5) = 5846-6052,-USD. Sleduji graf CME Futures, protože cenový spread mezi burzami je extrémní a každý graf vykazuje trochu jiné signály. Proto se držím CME a GBTC, kde jsou data nejméně zkreslené. Vždy sledujeme korelaci crypto marketu s kalsickými akciovými trhy a zatím vše vypadá pro BTC a kamarády dobře. 10Y US NOTES naráží na silnou rezistenci a očekáváme pokračování downtrendu. Vzácné kovy také pokračují podle plánu v downtrendu a můžeme očekávat další oslabení.

10Y US NOTES:

GOLD:

Důvod proč porovnávám crypto s klasickými akciovými trhy je ten, že Vám to pomůže vysledovat sentiment investorů globálně. Crypto je jen prd ve větru a kdejaký žufan si může něco pumpnout. Globální trendy ale už kdejaký žufan neovlivní a proto je dobré mít neustále tuto korelaci na paměti a používat ji jako další skládačku puzzle do celého obrazu

GBTCUSD:

U Grayscale BTC trustu sledujeme pokračování uptrendu k cca 7,68-7,98. Uvažuji zde dokončenou potenciální ABC running flat formaci do zóny = 6,35-6,02, odkud by aktuální uptrend měl pokračovat. Vzhledem ke struktuře vše napovídá konsolidaci v rámci trendu.

BTCUSD LONGY a SHORTY:

Longy se nám pomalinku začínají otáčet ze silné support zóny = 1:1 výška trianglu potenciální subvlny „(iv)“. Bullish level zůstává stále stejný = cca 25000.
Poměr mezi longy a shorty je 18688:30771. Toto je ideální situace na short squeeze, nebo nějaký rychlejší impulzní pohyb up na vymetení stopek a likvidaček gamblerů. Vezměte si, že se cena za poslední 2 týdny téměř nehnula a takový rozdíl oproti pozicím. Jedná se tedy o ideální environment pro velryby a burzy k vydělání velkých rychlých peněz.

BTCUSD LONGY vs SHORTY:

Na tomto grafu se nacházíme velmi blízko all time low poměru longů a shortů. Znamená to tedy, že drtivá většina lidí Bitcoin shortuje a tím nám vzniká palivo pro případné otočení trendu. Každá stopka a likvidačka shortu se musí zavřít tak, že se pozice „nakoupí“ zpět. Tím pádem ppak cen astronomicky rychle vystoupá, aniž by vlastně kdokoliv extra nakupoval a to je princip short squeeze.

Velké alty se nachází na silných supportech a vše nasvědčuje tomu, že jen otázka času, než se dočkáme impulzní reacke up. Některé menší alty vytvořili nové low a tím s velkou pravdědpodobností dokončují celé „(12345)“ struktury a můžeme očekávat retracement minimálně ve třech vlnách.

XMRUSD:

U Monera se mi líbí čistá „((abc))“ korekce v EW channelu, kdy se blížíme k horní trendové rezistenci. Vzhledem k overlapping struktuře vše nasvědčuje tomu, že se jedná o korektivní manýr a můžeme u Monera očekávat pokračování aktuálního uptrendu do zóny kolem 80,-USD.

SKYBTC:

Sky je právě jeden z malých altů, které vytvořili nové minimum, ale dostávají se do velmi silné support zóny = 150-200 sats, odkud bychom mohli otestovat minimálně hodnotu bullish level = 341 sats.

MFTBTC:

Mainframe je na tom velmi podobně, akorát s tím rozdílem, že zde už máme na 1D grafu silné buy volume, MFT doporučuji sledovat, protože se graf začíná formovat do své finální fáze.

 

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika