Skip to content Skip to footer

Zakladatel, Hlavní analytik

Marek Vaňha

Na kryptoměny jsem narazil začátkem roku 2017, ale aktivně jsem začal obchodovat až od 07/2017. Trading mě naprosto pohltil, protože díky technické analýze dokážete najít řád i ve zdánlivém chaosu. Nejsem gambler, jsem analytik, a stejně tak přistupuji k tradingu. Tuto disciplínu většina lidí postrádá, a proto bych rád předal všechny své know-how co nejlépe dál, abyste i Vy byli v tomto oboru úspěšní.

Mým původním plánem bylo stát se pouze pasivním investorem a používat investice do krypta jako alternativu k současným bankovnímu produktům.

Postupem času jsem zjistil, že má povaha mi nedovolí nečinně sedět a pouze pozorovat vývoj, takže jsem se rozhodl pro aktivní denní obchodování.

Začátky byly hodně drahé, protože jsem nebyl schopný najít nikde žádné kvalitní podklady, které by mi mé studium ulehčily. Začal jsem s klasickými publikacemi. Jak číst svíčky, jak na patterny a formace a dostal jsem se až k Elliott Waves, které mě uchvátily. Nyní mám na svém kontě novou metodiky, která vychází ze základů teorie Elliott Wave v kombinaci s tzv. Institučním tradingem.

Vydal jsem zatím zatím 3 vzdělávací kurzy, jednu publikaci zaměřenou na aplikaci Elliott Wave teorie do praxe a nyní se věnuji hlavně institučnímu tradingu v kombinaci s Elliott Wave teorií. Měsíčně obchoduji a sdílím s našimi klienty kolem 100 různých obchodních příležitostí a spolupracuji s nejvyhlášenějšími brokery v CZ.

Vzdělání:

Vysoká škola

2008-2014 – ZČU – Strojní fakulta

Pracovní zkušenosti

2008-2012 – Valeo – Procesní Engineering
2013-2014 – Tech Data  – Logistický specialista (SAP)
2014-2018 – SKD Bojkovice – Projektový manažer (OEM, Tier 1)

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika