Skip to content Skip to footer

front office

Mgr. Kateřina Vraná

helpdesk, tvorba multimediálního obsahu a správa sociálních sítí

Po dokončení všeobecného gymnázia v Pardubicích jsem vzhledem k velkému rozpětí mých zájmů tápala, jakým směrem se dál ubrat. Volba nakonec padla na Univerzitu Karlovu, kde jsem aktuálně dokončila magisterské studium. Škola mi dala průpravu jak v jazykové výbavě, tak v práci s fotografií a videem.

Krypto bylo po dlouhá léta pouze v mém pasivním povědomí, na začátku roku 2021 jsem ale po získání dostatku informací a zvážení možných rizik nakoupila několik svých prvních satoshi. Technická stránka BTC ale ve mně vzbuzovala čím dál více otázek, proto jsem se rozhodla vstoupit do krypto komunity, která mi dala nejen odpovědi, ale i spoustu dobrých přátel.

V březnu 2021 mě v této skupině oslovil Honza Bartoš, který mi otevřel dveře do zcela nového světa. Krypto i akciový trh si mě, nejen díky klukům z Golden Pocket, bezpodmínečně získal.

 

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika