Skip to content Skip to footer

O nás

Náš cíl

Být vždy o krok napřed

0
Počet klientů
0
Počet kurzů
0
Signálů měsíčně
0
Lekcí online
0
Predikcí denně

Marek Vaňha

Hlavní analytik kryptoměnových trhů, vedoucí školících kurzů

Na kryptoměny jsem narazil začátkem roku 2017, ale aktivně jsem začal obchodovat až od 07/2017. Trading mě naprosto pohltil, protože díky technické analýze dokážete najít řád i ve zdánlivém chaosu. Nejsem gambler, jsem analytik, a stejně tak přistupuji k tradingu. Tuto disciplínu většina lidí postrádá, a proto bych rád předal všechny své know-how co nejlépe dál, abyste i Vy byli v tomto oboru úspěšní.

Mým původním plánem bylo stát se pouze pasivním investorem a používat investice do krypta jako alternativu k současným bankovnímu produktům.

Postupem času jsem zjistil, že má povaha mi nedovolí nečinně sedět a pouze pozorovat vývoj, takže jsem se rozhodl pro aktivní denní obchodování.

Začátky byly hodně drahé, protože jsem nebyl schopný najít nikde žádné kvalitní podklady, které by mi mé studium ulehčily. Začal jsem s klasickými publikacemi. Jak číst svíčky, jak na patterny a formace a dostal jsem se až k Elliott Waves, které mě uchvátily. Nyní mám na svém kontě novou metodiku, která vychází ze základů teorie Elliott Wave v kombinaci s tzv. Institučním tradingem.

Vydal jsem zatím zatím 3 vzdělávací kurzy, jednu publikaci zaměřenou na aplikaci Elliott Wave teorie do praxe a nyní se věnuji hlavně institučnímu tradingu v kombinaci s Elliott Wave teorií. Měsíčně obchoduji a sdílím s našimi klienty kolem 100 různých obchodních příležitostí a spolupracuji s nejvyhlášenějšími brokery v CZ.

Vzdělání:

Vysoká škola

2008-2014 – ZČU – Strojní fakulta – dosažený titul Ing.

Pracovní zkušenosti

2008-2012 – Valeo – Procesní Engineering
2013-2014 – Tech Data  – Logistický specialista (SAP)
2014-2018 – SKD Bojkovice – Projektový manažer (OEM, Tier 1)

Mým cílem je ulehčit všem cestu k úspěšnému obchodování, protože mě tato činnost naplňuje. Peníze pro mě nejsou motivace, je to nástroj, bez kterého žít nelze, ale zároveň by neměl diktovat celý náš život.

Jan Bartoš

Technické zázemí, programátor, web master, marketér.

Jsem kybernetický nadšenec s obrovskou vášní k nejnovějším technologiím lidstva.

V dubnu roku 2013 jsem postavil první těžební stanici na kryptoměnu Litecoin. Od té doby jsem kryptoměnám naprosto podlehl a věnoval jsem se jim v dobách dobrých i zlých. Objevil jsem se v časopisu Computer, kde jsem byl jako největší těžař kryptomeň v České republice tehdejší doby. Později o mě točila reportáž i TV Prima.

První těžební stanice (RIGy) jsem skládal z grafických karet AMD HD 7950 a disponoval jsem přibližně 20-ti kartami. Tehdy stál Litecoin kolem 1 dolaru a těžil jsem několik Litecoinů denně.

Postupem času se na trhu objevily další kryptoměny, které používaly jiný výpočetní algoritmus, a tak začala moje cesta nekonečného studia kryptoměn, algoritmů, blockchainů, systému odměňování, atd…

S největším výpočetním výkonem v CZ jsem si mohl dovolit provozovat dokonce i vlastní POOL, kde se schází více těžařů a těží společně jako jeden stroj. Následná odměna – vytěžený blok se rozdělí mezi těžaře podle toho, jaký poskytli těžební výkon. Těžební POOL se jmenoval Cryptoworld a mnoho těžařů z České republiky si ho jistě dobře pamatuje. Po nástupu *ASIC zařízení a rychlosti vyvíjení nových algoritmů jsem POOL později zrušil, protože jsem nedokázal udržovat krok a nechtěl jsem nabízet nedostačující služby.

*ASIC zařízení je specializovaný hardware na těžení, který má několikanásobně větší výpočetní výkon než nejlepší desktopové HW na trhu.

Do loňského roku jsme byl tzv. HODLER. Po seznámení s Michalem Majzlíkem a později Markem Vaňhou se mi dveře kryptosvěta otevřely už naplno a naučil jsem se samostatně obchodovat jak crypto tak i forex.

V současné době stále těžím, a to za pomoci grafických karet AMD. Dříve se do RIGu vešly 3-4 karty, dnes už stavím RIGy s 12-ti kartami. Stanice se osazují kartami řady RX tipy 570, 580, ale i nejmodernějšími VEGA 52 a 64. Samozřejmě lze těžit i za pomoci karet značky NVIDIA, ale na ty se nespecializuji, stejně tak jako na ASIC zařízení.

Sergey Kravchenko (alias CJ)

Jakožto profesionální pokerový hráč s VŠ vzděláním v oboru financí, jsem se přirozenou cestou po nashromáždění $50.000 v bankrollu rozhodl v roce 2017 postupně přejít na trading. 15 tisíc $ šlo na účet, 35 tisíc $ na vzdělání.

Absolvoval jsem několik výukových programů ITPM, kde jsem prošel kompletní mentoring od traderů s 25 lety zkušeností v oboru u Goldman Sachs, UBS a hedge fondů. To byla naprosto lifechanging zkušenost, která mi umožnila kompletně vstřebat a pochopit, jak funguje fundamentální trading, FA, banky a hedgové fondy na trzích, a především long-short portfolio management.

S nabytými zkušenostmi jsme se pustil do správy mikro portfolií na akciových trzích i v cryptu. Po několika úspěšných kvartálech jsem pomáhal se správou dalším investorům a spustil v tomto oboru několik produktů, z nichž většina úspěšně funguje do dnes.
Nashromážděné profity jsem investoval do kurzů a mentoringu od specialistů z NYSE Arca v oboru opcí a market makingu a Singapurské traderské skupiny CG v oboru valuace cryptoassetů.

Díky průniku všech těchto vědomostí jsem pravděpodobně jako jeden z prvních traderů v Evropě úspěšně aplikoval strategie hedge fondů a fundamentální analýzy na crypto trhy a tím získal unikátní edge, která mi umožnila v letech 2018-2020 konzistentně pořážet trh se skvělými výsledky (https://autofund.io/fundstats).

Fundamentální analytik, hedge fond manager.

Nyní tradingem žiju, probouzím se i usínám na trhu, mám vlastní doprovodný team pro efektivnější realizaci výzkumu a technických záležitostí jako jsou boti a algoritmy, nebo péče o klienty.

Stále hledám novou inspiraci a příležitosti vstřebat ve formě zkušeností a vědomostí vše, co na trhu je vůbec možné dělat. Nyní už především u Alameda Research a Three Arrows Capital.

Trading je můj největší koníček, který mi pomohl proměnit život a dosáhnout absolutní finanční svobody. Dá se říct, že po posledním bullrunu už traduji spíš pro vášeň a sport než pro peníze. Přesto je to pořád poctivých 250 hodin měsíčně.

Napsali o nás

Reference

Dámy a páni, kto zaváha, obanuje! Klobúk dole pred Marekom, že dal dokopy takúto vec ako je tento kurz. V jednoduchosti a hlavne v praxi ukázané veci, znalosti, postrehy, tipy, triky, ktoré by obyčajný človek musel hladať, gúgliť stovky, tisíce hodín. Teória v praxi. Nič lepšie ani nie je. Konkrétne príklady na ktorých pochopí človek hneď na šupu. Marek to krásne odprezentoval, má to hlavu aj pätu a pochopí to fakt aj najväčší začiatočník. Po kurze pozrem na graf a vidím veci, ktoré mi do teraz unikali. Maličkosti, ale pri tom tie kľúčové. A stačilo tak málo. Za mňa 110 bodov zo 100! A teším sa na part 2 !!! Veľké dík a trejdu zdar

Martin Bilčík

Martin Bilčík

Pracuje v Dawlish

Díky treningu od Marka, jsem po skončení v prvních 51 dnech dokázal zhodnotit svůj kapitál o 8,45% úspěšnost mých uzavřených obchodů v profitu vzrostla na 95,6%. Investice do tohoto vzdělání byla jedna z těch nejlepších v mém životě. Mark po celou dobu měl osobní přístup a trpělivost vše vysvětlit. Změnil mi život díky strategii, kterou mě naučil a věřím že vše brzy mnohonásobně zúročím, cena za kurz byla proti tomu kolik získám zanedbatelná. Doporučuji všem, kdo chce věnovat svůj čas do sebevzdělání, má chuť na sobě pracovat a posunout svůj skill správným směrem v crypto tradingu. Jsem vděčný za to že se Marek Vaňha rozhodl informace, které získal a ověřil že fungují v praxi předat dále, ušetřil mi mnoho času a kapitálu. Velké díky

Jaroslav Majer

Jaroslav Majer

Webdesigner, Porfesionální Fotograf

Upřímně oceňuju tu vášen a zaujetí, nadhled a kupu dobré energie a profesionalismus s jakým to Marek celé uchopil. Já vím, že všelijakých vzdělávacích zdrojů je hodně, ale takhle dobrý a docela podrobný kurz v češtině vidím prvně.

Pavel Černý

Pavel Černý

IBM

Zacal jsem nedavno s kurzem od Mary.
Je to muj uz druhy v poradi, krome samostudia a musim rici, ze je neuveritelne podrobny, profesionalni a srozumitelny!
Jsem jeden z – asi mnoha vdecnych studentu.
Dekuji Marovi za jeho praci a mnohdy casove neomezenou pomoc a podporu, nejen me, ale vsem studentum, jak sleduji na Telegramu a FB

Marek Balista

Marek Balista

Podnikatel

Právě jsem kurz dokončil a jsem nadmíru spokojen. Jsem 17tiletý gymnazista, který má za cíl si tradingem přivydělávat a kdo ví, třeba jednou jet full-time. Mára mě posunul o pořádný kus dál a už se nemůžu dočkat druhého dílu, díky moc!

Jan Nečas

Jan Nečas

Ja zas som vecny gymnazista co uz vselico preskakal aj v krypte aj v zivote a absolvoval som uz viac takychto kurzov a stale som nezbohatol?tento kurz ale vyzera tak, ze konecne sa to asi podari?, dakujem Marek, si kapacita,si velmi empaticky a pokorny clovek, uz teraz si zajednavam druhy kurz aj ked som absolvoval len par lekcií z prveho, nech Ta sila sprevadza

Jozef Kryptoman

Jozef Kryptoman

Jsem teprve v polovině a už můžu s jistotou říct, že se mi investice do kurzu nevyčíslitelně vrátí. Informace, které Mark předává, bych sám nikdy nikde neposbíral. Konečně si dokážu spojit všechno, co jsem o tradingu kdy slyšel a spojit si to tak, abych tomu všemu rozuměl. Mark umí všechno jednoduše vysvětlit, odpovídá na dotazy a moc se mi líbí jeho přednes. Doporučuju

Sebastián Vadas

Sebastián Vadas

Perfektní, základy jsem ovládal, ale (pro mne) přidaná hodnota kurzu je právě v odhalení lektorovy osobní strategie a vysvětlení „zákulisní“ strategie velkých hráčů.

Pavel Jílek

Pavel Jílek

Super, dalo mi to moc a víc než jsem očekával. Každopádně všem doporučuji si kurz projekt vícekrát. Jednou to podle mě nestačí. 🙂

Jan Krpenský

Jan Krpenský

Many thanks to Marc, great course with many usefull knowledges practically oriented. I definitely recommend to everyone before starting trading crypto, it will save your purse 😉 it is good to know how market works, especially if you are not whale 🙂

Petr Velička

Petr Velička

Tento kurz pro mě představuje nejlépe investované peníze do vzdělání v oblasti tradingu. Marek vysvětluje velké množství zákonitostí, které v tradingu platí a sám bych na ně přicházel možná roky. Velice děkuji a těším se na 2.část kurzu.

Pavel Hájek

Pavel Hájek

Rozhodně všem doporučuji. Skvěle srozumitelný kurz plný praxe s minimem teorie. Vyplatila se každá koruna.

Patrik Šmíd

Patrik Šmíd

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika