Skip to content Skip to footer

Konzultace

Výhody

Co mohu očekávat

Máte jakékoli dotazy? Potřebujte s čímkoli pomoci? Od toho jsou konzultace.

Studenti je využívají v případě, že jim nějaká lekce není jasná nebo mají zájem probrat libovolné téma do větších detailů.

Konzultace probíhá přes aplikaci ZOOM se sdílenou obrazovkou.

Každé sezení se nahrává a posílá se záznam, abyste se mohli k tématu kdykoli vrátit.

Máte dotaz?

Napište nám


  ODPOVĚDNOST:

  Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

   

  Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

   

  Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

   

  Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


  GOLDEN POCKET s.r.o.
  IČO: 08379548
  +420 777 460 000
  info@goldenpocket.cz
  nám. T.G. Masaryka 1281
  Zlín, 760 01
  Česká Republika