Skip to content Skip to footer

SILVER (AG)

Komodity

(Vyber analýzu komodity)

ZLATO  |  STŘÍBRO  |  ROPA  |  ZEMNÍ PLYN  |  VODA  |  KÁVA |  MĚĎ

ANALÝZA

Celosvětové zásoby

V roce 2021 činily celkové světové zásoby stříbra přibližně 530 000 tun, což je o 6 % více, než v předchozím roce 2020. Na grafu také můžeme vidět, že jsou tyto zásoby velmi stabilní a nemají žádný výrazný trend.

Celosvětové zásoby: země

Největší zásoby stříbra v roce 2021 mělo Peru a to 120 000 tun. Na druhém místě se ve stejném roce umístila Austrálie s 90 000 tunami a na třetím místě Polsko se zásobou stříbra 67 tun.

Produkce stříbra

Odhadovaná celosvětová produkce stříbra v roce 2021 činila 24 000 tun. Na grafu je patrné, že produkce tohoto drahého kovu zůstala od roku 2009 relativně stabilní.

Produkce stříbra: země

Mexické stříbrné doly vyprodukovaly v roce 2021 přibližně 5 600 tun stříbra, čímž se Mexiko stalo největším světovým producentem. Na druhém místě se umístila Čína s 3 400 tunami a na třetím Peru s produkcí 3 000 tun.

.

Kompletní analýza je dostupná pouze pro členy. Pokud již jste členem, tak se PŘIHLAŠTE.
Pokud členem nejste, níže si vyberte jedno z našich nabízených členství.

.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika