Skip to content Skip to footer

Domů

Instituční Elliott Wave trading

Živíme se obchodováním a investováním do kryptoměn, akcií, indexů a komodit. Nabízíme komplexní pohled na globální trhy, včetně predikcí nejpravděpodobnějšího vývoje. Vycházíme ze základů Teorie Elliott Waves, kterou pro větší úspěšnost kombinujeme s tzv. institučním tradingem. Toto nám dává unikání pohled na trhy a pomáhá co nejlépe určit jejich další vývoj. Nejsme signální skupina, ale všechny naše pohledy, vstupy, výstupy z obchodů sdílíme s naší komunitou traderů.

Vítejte ve světě Elliottových vln!

Spolupráce

Členství

Trading kurzy

Náš tým

Ing. Marek Vaňha

zakladatel
hlavní analytik

Jan Bartoš

zakladatel
IT specialista

zdenda
Zdeněk Ismayilov Cibulka

Chief Operations Officer

photo_2022-05-14_23-00-09-1.jpg
Radek Lehký

akciový investor

photo_2022-05-14_22-23-13
Mgr. Kateřina Vraná

asistentka

Reference

[instagram-feed feed=1]

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika