Skip to content Skip to footer

KAŽDODENNÍ RUTINA A PŘÍPRAVA GRAFŮ (LEKCE 1, KURZ 3)

Ahojte tradeři, v první řadě moc děkujeme za účast a následný feedback k sobotní XTB konferenci. Probrali jsme zde velké množství témat, které ke tradingu patří, ale jedno téma / otázka se zde neustále opakovalo: Jak probíhá každodenní rutina a příprava grafů pro následný trading. Na konferenci jsme bohužel nemohli nic detailně prezentovat, a proto jsem si říkal, že by bylo fajné doplnit toto téma o doplňkové video. Každý den mám stejný postup přípravy grafů, kdy začínám od MONTHLY, WEEKLY, DAILY levelů až k rozboru grafů na 15min time frame pro trading a nalezení setupů. Jak si identifikovat MONTHLY, WEEKLY, DAILY levely si myslím, že už máte zmáknuté (pokud ne, napište a pošlu video i na toto téma) a dnes se podíváme už na konkrétní přípravu grafů pro každodenní trading. Doufám, že vám toto video trochu doplní sobotní konferenci a příští týden už se opět uvidíme u klasického video updatu na stav BTC, ETH a zbytku trhu.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika