Skip to content Skip to footer

CUERVO Y SOBRINOS | Hodinkové překvapení roku!!!

Pojďte se s námi na pár minut přesunout ze zimního Česka na slunnou Kubu 50. let minulého století. Kuba byla v této době na svém absolutním vrcholu a butik Cuervo Y Sobrinos v samém centru dění.

Jedná se totiž o jediného švýcarského výrobce hodinek s latino-americkou historií, který je braný jako součást kubánského národního dědictví.

Moc děkujeme baru La Bodeguita del Medio za možnost využití jejich prostor pro natáčení. Firmě ATT investments za zapůjčení hodinek pro natáčení a obrovské díky moviemakerovi Martinu Vašátkovi, že si dal s tímto videem práci přes vánoční svátky.

Nyní se pohodlně usaďte, nalijte si oblíbený drink, zapalte doutník a pojďte si s námi vychutnat příběh této jedinečné perly z Karibiku.

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2024 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika