Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 31.07.2019

CRYPTO ANALÝZA  – 31.07.2019

Ahojte tradeři a vítejte u středečního updatu trhu.

BTCUSD:

Bitcoin se stále nachází ve stejné struktuře, kde sleduji jako prioritní pokračování trendu do zóny 11597-12063,-USD, kde se rozhodne o dalším směru vývoje. Aktuálně jsme překonali trendovou rezistenci korektivního channelu vlny „((b))“ / ((ii)“ a vše nasvědčuje tomu, že nás čeká v dalších hodinách otestování hranice key level = 10249,-USD. Hranice key level definuje aktuálně nejsilnější rezistenci v cestě do našeho targetu. Jeho proražení bude dostatečné potvrzení pro pokračování trendu k cca 12000,-USD. BTC mělo dlouhou a hlubokou korekci na double dno, což je ale stále v rámci korekce a platnosti EW pro náš count. Struktura se mi u BTC aktuálně líbí, kdy se nám s pokračujícím downtrendem snižuje volume a celý market zpomaluje. Toto je vždy nejlepší předpoklad pro pokračování uptrendu, protože prodávajícím dochází síla.

Na 1D grafu sleduji aktuálně tento scénář. Důvodem, proč bereme jako konzervativní target zónu 11600-12000,-USD je ten, že se zde opět nachází velmi silná rezistenční zóna k jejíž překonání rozhodně nedojde na poprvé. Nacházíme se stále ve vlně „(4)“, která bývá spíše sideways a hodně komplexní a pokud zde dojde k ostrému zamítnutí, celá struktura se bude rozvíjet k cca 7500,-USD. Neuvažuji aktuálně žádný scénář s targetem na 5,5k,-USD apod, protože se v celé struktuře vyskytuje overlapping mezi vlnami, který značí sideways a komplexní korekci a ne ostrou a rychlou, která by měla trend nějak radikálně posunout níž. Navíc se pohybujeme v channelu za doprovodu klesajícího volume, což je další atribut omezené korekce před pokračováním trendu. BTC může mít vlnu „(4)“ kompletně dokončenou, protože celá „((abc))“ korekce trvala 21 dní. Číslo 21 je jedním z Fibonacciho čísel, takže vše odpovídá pravidlům dokončneé korekce. Pro potvrzení si ale budeme muset počkat nad náš target.

Pokud by se BTC dostalo z jakéhokoliv důvodu pod 9000,-USD, stále uvažujeme korektivní manýr s targetem na 11,5k,-USD.

BTC CME FUTURES:

BTC CME vyplnilo GAP z minulého víkendu v impulzním manýru a nyní sledujeme také breakout nad trendovou rezistenci. Toto jsou první vlastnosti otočení trendu, které přesně potřebujeme vidět. Na grafu CMe máme před sebou stále nevyplněný GAP v zóně 11163-11635,-USD, proto se držíme našeho konzervativního targetu i na grafu BTCUSD.

GBTCUSD:

GBTC je klíčem k aktuálnímu stavu celého marketu. Celá jeho struktura je neskutečně repetetivní a vždy následuje po impulzní parabolické vlně „((abc))“ FLAT korekce. Podívejte se, kolikrát se tento scénář vyplnil. Na grafu jsou vidět 4 stejné scénáře, takže proč by to nyní mělo býtjiné?

GBTC potřebovalo vytvořit lower low pro dokončení celé struktury vlny „((c))“ a nyní mu nic nebrání pokračovat v uptrendu.

TEZOS (XTZUSD vs XTZBTC):

Tezos měl včera krásný odraz po oznamení o jeho lisitingu na Coinbase Pro, jenže…vše už je zobrazeno dávno v grafu a tento pohyb už predikujeme cca 2 týdny. Toto neberte jako sebechválu, ale spíš zamyšlení nad tím, jak moc jsou grafy důležité a ne nadarmo se říká, že veškeré novinky, jak včerejší tak zítřejší jsou už dávno zohledněny v grafu. Kdo sleduje TA, bude vždy o krok napřed. U Tezosu ale i přes aktuální hype stále sledujeme odrazy jako korektivní, kdy nás čeká po dokončení odrazu pokračování downtrendu. Doporučuji tedy být s Tezosem opatrný a konzervovat profity dle vlastního uvážení. V páru s USD sleduji target pro dokončení „(abc) EXPANDED FLAT korekce k cca 1,5,-USD. V páru s BTC zónu 13556-14755 sats.

 

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

 

Nechť Vás síla provází a přejeme úspěšný týden!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika