Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 29.07.2019

CRYPTO ANALÝZA  – 29.07.2019

Ahojte tradeři a vítejte u pondělního updatu trhu.

BTCUSD:

BTC i celý market měl zajímavý víkend, ale nic co by narušilo, nebo změnilo naši predikci. Vlna „(4)“ je ta vlna, kdy máte sto chutí se sebrat a jet na dovolenou, protože se market hýbe v naprosto chaotických pohybech, je zde spousta výplachů, sentiment se mění téměř z hodiny na hodinu, market je pomalý a na krátkých TF téměř neobchodovatelný. Tyto aspekty se dají právě shrnout slovem „komplexní“, což je naprosto typická vlastnost pro vlny „(4)“. Bohužel jsou nutné pro další pokračování trendu, takže musíme při naší analýze vycházet z dat, které máme k dispozici.

Bitcoin stále konsoliduje v korektivním manýru, kde vidíme pár výplachů, ale jinak nic zásadního, co by ovlivnilo target pro potenciální vlnu „((c))“ = 11597-12063,-USD. Key level pro pokračování do této zóny je 10232,-USD. Jakmile se dostaneme přes tuto hodnotu, bulls jsou zpět u kormidla. Velké alty jsou na tom překvapivě lépe než BTC, protože jich většina otestovala zónu 61,8-78,6% retracement, kdežto BTC šlo na cca double dno, což je vzácné, ale ne neplatné pro náš EW count. Dejte marketu čas, ať se mezi sebou vystopkuje a vylikviduje většina traderů a nedoporučuji se vůbec snažit zaměřovat na analýzy na krátkých TF, které Vás akorát zmatou a znejistí. Trpělivost je právě v těchto vlnách klíčová.

Samozřejmě máme i alternativní count k cca 7300,-USD, ale cílem není zde sdílet všechny možnosti, ale pouze prioritní count, který dává největší smysl a má největší pravdepodobnost na úspěch. Nesleduji nikoho z Twitteru ani TV avatary, protože jejich analýzy člověka akorát zmatou a většinou obsahují tolik chyb, že to s EWT nemá nic společného.

BTC CME FUTURES:

BTC CME má téměř zaplněný víkendový GAP, takže i zde sledujeme jako priroitní pokračování uptrendu a otestování zóny 11163-11635,-USD, která nám hodně napoví, co můžeme v dalších týdnech od BTC čekat. Invalidation level = 9080,-USD. Key level = 10354,-USD.

GBTCUSD:

Na grafu GBTC sleduji potenciální FLAT „((abc))“ korekci, která se zatím vyskytovala vždy před pokračováním dalšího uptrendu. Nyní jsme splnili predikované lower low, čímž jsme aktuálně ve téměř identickém stavu jako v předchozích příkladech. Zatím se u GBTC stále vyskytuje impulznější charakter (ostřejší úhel pokračování trendu) po každém FLATu, takže i nyní počítáme s pokračováním trendu do zóny = 19,46-20,8.

ALT DOMINANCE:

U DOMINANCE ALTŮ sledujeme testování hranice key level a pomalý price action právě pod touto důležitou hodnotou. Jakmile vidíme takovouto situace, v drtivé většině příkladů se jedná o konsolidaci před pokračováním uptrendu, takže by v dalších dnech mohly alty ve svých uptrendech dokonce předběhnout BTC. KEY LEVEL = 5,8%. Bullish level = 6,37%.

TOTAL MARKET CAP:

U TMC sledujeme stejný scénář, jako u BTC a velkých altů v páru s USD. Aktuálně vše nasvědčuje pohybu do zóny = 284-296,-mld USD, kde se bude rozhodovat, zda jsme našli dno a čeká nás otestování higher high = cca 400,-mld USD, nebo bude rozvíjení korekční struktury pokračovat. Invalidation level = 234,-mld USD. Bullish level = 346,-mld USD.

 

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

 

Nechť Vás síla provází a přejeme úspěšný týden!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika