Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 28.06.2019

Crypto Analýza 28.06.2019

Ahojte tradeři a vítejte u páteční analýzy crypto marketu!

Dnes se podíváme na BTCUSD, BTC CME FUTURES, GBTC,

BTCUSD:

BTC se pomalinku dostává z korektivního channelu po tom, co mělo odraz z predikované zóny, kde se nachází 0.618 Fibo retracement pro potenciální vlnu „((3))“. Aktuální downtrend se dá zanotovat pomocí 3 vln. Máme tedy nyní pouze dvě možnosti:
1) Korekce je dokončena a jdeme na 15k
2) Jsme nyní ve vlně „((b))“ potenciální FLAT korekce, která nám značí, že aktuální konsolidace bude mít spíše sideways charakter než ostrou korekci někam k 7,5k,-USD.

Máme před sebou opět víkend, který byl v posledních x případech bullish, takže uvidíme, jak se celá struktura rozvine, ale zatím bych nebyl přehnaně bearish upřímně. Rozhodující bude tzv. Bullish level = 13300,-USD, kde se rozhodne, zda budeme pokračovat v korekci, nebo nás čeká dokončení celého cyklu kolem 15k,-USD.

Levely, které sledovat jsou vyznačeny v grafu.

BTC CME FUTURES:

Na grafu CME máme lehce odlišnou strukturu, ale sledujeme ten samý průběh jako v páru BTCUSD. CME používám kvůli GAPům, které jsou nejlepší indikátory pro očekávaný support a reakce na ně, prozradí Vám spoustu informací. Nyní jsme otestovali první důležitý GAP, od kterého byl impulzní odraz, takže sledujeme potenciální pohyb minimálně k otestování zóny = 12770-13300,-USD, kde se rozhodne, zda nás čeká vytvoření higher high, nebo se dokončila vlna „(b)“ a jdeme k cca 9k,-USD.

GRAYSCALE BITCOIN TRUST:

GBTC splnilo target s chirurgickou přesností a zaznamenalo ostrý dump. Uvažujeme tedy minimálně „((abc))“ korekci do zóny 11-9, kde se nachází silný support ve formě subvlny „4“ vlny „(3)“ a Fibonacciho retracement 0.618.

ALTCOINY:

Malé altcoiny v páru s BTC pomalinku vystrkují růžky a mezi mé favority patří stále Matic, ONE, SKY, RVN, NANO a další. Mají velmi podobné struktury, kdy při včerejším dumpu vystřelily z predikovaných support zón. Toto je jedině dobré znamení, že v případě pokračování korekce u BTC, mají malé alty obrovskou šanci na odraz ze dna. Vždy je dobré si počkat na reakci, protože nikdy člověk neví, co se v případě downtrendu u BTC může stát. Velké alty s sebou stáhne na 99%, ale u malých je to občas gambling a je lepší počkat na reakci. Ta právě podle mě přišla včera, kdy jsme viděli silné odrazy u vybraných altcoinů v rámci desítek procent. Jako příklad můžeme použít graf ONEBTC (Harmony).

Harmony totiž stále vypadá dobře, kdy sledujeme potenciální otestování hranice 216 sats v dalších hodinách / dnech. Tato hodnota je důležitá z toho důvodu, že se zde nachází 1:1 Extension vlny „((a))“. Pokud se dostaneme nad tuto hodnotu, pak je veliká pravděpodobnost, že ONE našel své dno a čeká nás pomalé rozvíjení uptrendu. Invalidation level = 119 sats.

Většina velkých altcoinů v páru s USD má velmi podobné struktury, kdy sledujeme potenciální „(abc)“ korekce. U BTC je veliká šance na nové high, ale u altů bych na takovou sílu upřímně nespoléhal. Jejich struktur jsou poslední týdny spíše korekční a v případě, že by BTC šlo na nové high očekávám spíše u velkých altů pohyb do vlny „(b)“. Jako příklad za všechny si můžeme ukázat graf ETHUSD:

Jsou samozřejmě i výjimky, které mohou dosáhnout nového high, ale jedná se pouze o NEO a ZEC. Zbytek půjde ve stopách ETH. Alty, kterým doporučuji se vyhnout, jsou XRP a OMG. Oba mají ošklivé korektivní struktury a velkou pravděpodobnost, že v dalších týdnech vytvoří nová minima v páru s USD.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

Nechť Vás síla provází a přejeme příjemný a klidný víkend!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika