Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 27.08.2019

CRYPTO ANALÝZA  – 27.08.2019

Ahojte tradeři a vítejte u úterní analýzy Crypto marketu!

BTCUSD:

BTC mělo o víkendu opět sideways strukturu plnou divokých pohybů, které ale na naší predikce nic nemění. Na každém grafu, kam se podívám jsou triangly. Toto je ideální stav pro market makery, ale pro day trading a scalping je to nejhorší stav jaký může být. Naštěstí nejsme scalpeři a na vyšších TF je BTC čitelnější s tím, že stále sledujeme stejný scénář, kdy se nyní nacházíme v potenciální vlně „D“ velkého trianglu vlny „(4)“. Dokud se nacházíme nad hodnotou 9463,-USD, je náš target 11200-11700,-USD. Nemám v plánu držet BTC nad tuto zónu, protože i další přidružené grafy (BTC dominance, market cap, GBTC,…) jsou také v trianglových formacích, které se mohou dalších x dní ještě rozvíjet. Kdo je v longu, doporučuji vždy vybírat alespoň část profitu na 10901,-USD, kde se nachází pivot celého trianglu. Máme u BTC samozřejmě i bearish scénáře k cca 9175-8800,-USD, ale stále se jedná o alternativní scénáře v momentě, kdy se náš prioritní dostane pod invalidation level. Do té doby eliminujeme šum a sledujeme pouze zóny.

Ve zkratce:

1) Dokud je BTC nad 9463,-USD, máme targety dle predikce

2) Dokud je BTC nad 9463,-USD, stále máme prioritní scénář „ABCDE“ triangl vlny „(4)“

3) Doporučuji využít PIVOT celého trianglu = 11000,-USD pro konzervaci části profitu.

BTC CME FUTURES:

BTC FUTURES zaplnilo víkendový GAP v impulzním bullish manýru, takže i zde sledujeme pokračování uptrendu do predikované rezistenční zóny = 11300-11945,-USD. Na tomto grafu máme stále nevyplněný gap v zóně 11703-11945,-USD, takže pokud bude uptrend pokračovat, toto je ideální zóna pro maximální výstup z pozice, protože zde očekáváme otočení trendu a dokončen vlny „D“ a přesun do vlny „E“. CME FUTURES je bullish do té doby, dokud se nacházíme nad hodnotou 9494,-USD.

GRAYSCALE BITCOIN TRUST:

GBTC se zatím také drží dle predikce a sledujeme nyní dokončování potenciální vlny „((c))“ k cca 14,18-14,43, kde se nachází zóna nevyplněného GAPu a 0.618 Fibo retracement vlny „D“. GBTC mi zatím stále přijde o krok napřed oproti BTCUSD, takže pokud se dostaneme nad tuto zónu nevyplněného GAPU, můžeme trianglovou formaci s největší pravděpodobností považovat za dokončenou s tím, že se dostáváme do pokračování uptrendu k novým highs. GBTC je bullish do té doby, dokud se nacházíme nad hodnotou 120,371.

BTC DOMINANCE:

Dominance si stále drží spíše sideways korektivní charakter v rámci pokračujícího uptrendu. Znamená to tedy, že BTC si udrží svou nadřazenost a po dokončení těchto komplexních dlouhých korekcí, bude s největší pravděpodobností směřovat na nové high. Stále sledujeme rozvíjení trianglové formace, kdy se nyní s největší pravděpodobností nacházíme v dokončování vlny „E“.

LTCUSD:

Velké altcoiny jsou na tom velmi podobně, kde sledujeme stále stejný scénář. Buďto jsme na dně a čeká nás zahájení uptrendu, nebo nás čeká poslední leg down do predikované zóny. Celý market je v trianglu, takže dokud se nedostaneme nad key level nebo pod bearish level, bude to na intradenních grafech šílené a plné výplachů.

Pro mě osobně aktuálně market znamená následující: Budu dokupovat buďto ve finálních target zónách pro vlnu „(v)“ nebo až po potvrzení odrazu a překonání key level. Do té doby se držím stranou a těším se na to, jak tato situace dopadne.

Triangl je v nejhorší variantě vždy před posledním pohybem v daném směru, takže víme přesně co nyní očekávat a dokud se situace nerozhodne, je lepší zůstat stranou.

 

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

 

Nechť Vás síla provází a přejeme úspěšný týden!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika