Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 27.05.2019

Crypto analýza 27.5.2019

BTC CME FUTURES:
Na CME Futures máme opět nevyplněný GAP, takže se nám na grafu krásné rýsují zajímavé zóny pro vstupy při konsolidaci BTC. Aktuálně sledujeme stále stejný target do zóny 9256-9735,-USD, kde anotujeme dokončení subvlny „(5)“ vlny „((3))“ vyššího stupně.
U celého trhu bereme tento uptrend jako součást poslední vlny před potenciálním ostřejším retracementem. Long pozice tedy držíme do predikovaných target, kde vystoupíme a počkáme na rozumný retracement.

BTCUSD LONGS a SHORTS:
Longy vs short jedou zatím krásně podle plánu, kdy na grafu longů sledujeme pokračování impulzního uptrendu a na grafu shortů naopak pokračování downtrendu. Jakýkoliv růst tedy v případě shortů bereme pouze v rámci korekce před pokračováním v hlavním směru konsolidace = downtrend.

BTCUSD LONGS vs SHORTS:
Na grafu poměru longů a shortů se blížíme velmi silné rezistenci 1,5-1,7, kde bylo zatím vždy ostré zamítnutí a retracement. Proto u BTCUSD uvažujeme otestování 10k a scénář, kdy dokončujeme poslední vlnu a upside je velmi limitovaný. Nemohu načíst aktuální graf poměru longů a shortů, proto přikládám starší predikci, která je však stále platná.

GBTC USD:
U GBTC sledujeme také stále stejný scénář, kdy se impulzně vyplnil GAP, což značí pokračování uptrendu do zóny 11,148-11,9045, kde by mohli Bulls zpomalit tempo a market se přesunul do konsolidační fáze. Budeme poté sledovat support zóny 9,14-8,69 a 7,55-7,18 pro případné vstupy do long pozic. Zatím tedy nechme market dokončit rozběhnuté struktury a na základě toho si určíme další přesné kroky.

BTC VOL INDEX:
Volatility index zatím také podle plánu, kde sledujeme potenciální ending fifth „(5)“ wave s targetem k cca 2.00.

BTC DOMINANCE:
BTC dominanci vzledem k overlapping struktuře sleduji do zóny 60,75-61,96%, kde by mohl BTCUSD dokončit aktuální uptrend a kapitál se měl začít přelévat do malých altů.

ALTCOINY:
Malé Altcoiny nám udělali pěkná % minulý týden, ale po dosažení targetů měla většina altů ostré zamítnutí, což značí ještě jeden leg down v daném směru. Doporučuji tedy tento týden přesunout pozornost na velké alty v páru s USD a nechat malé alty v páru s BTC dokončit korekční struktury.

ETHUSD:
Jako vzorový příklad nám poslouží graf ETHUSD, kde sledujeme breakout z trianglu a zároveň překonání hodnoty Bullish level = 265,31,-USD. Target pro ETH tedy 297-313,USD. Vždy doporučuji vybrat část profitu na double top. V tomto případě je dílčí target 281,3,-USD.

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika