Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 26.07.2019

CRYPTO ANALÝZA  – 26.07.2019

Ahojte tradeři a vítejte u pátečního updatu trhu.

BTCUSD:

Nevím, jaká banda nyní kreslí graf na BTC, ale je to opravdu hrůza. Impulzní pohyb up a potom pěkně schodečky ((wxy)) / ((wxyxz))“ v channelu téměř na start pohybu. Bohužel s tímto nic neuděláme, akorát intraday rozbory jsou trochu matoucí pro většinu traderů. Doporučuji proto sledovat vyšší TF (ideálně 4H) a soustředit se na důležité levely. KEY LEVEL pro pokračování uptrendu = 10379,-USD. Pokud toto překonáme, target pro vlnu „((c))“ = 11635-12085,-USD. Invalidation level = 9036,-USD. BTC vypadá stále velmi bullish a nic se na naši predikci nemění. Tyto intradenní šumy nemají na celkový trend vliv, protože se díky nim pouze přibližujeme k trendové rezistenci.

Čím blíže se k ní dostaneme, tím lépe pro bulls, protože budou mít lepší výchozí pozici pro pokračování uptrendu. Vím, že hodně traderů by rádo vidělo BTC na 8500,-USD, ale zatím tomu ten graf neodpovídá a je mnohem pravděpodobnější otestování 12k,-USD, než pokračování downtrendu.

BTC CME FUTURES:

Na grafu CME se naše klíčová rezistenční zóna nachází v zóně nevyplněného GAPU = 11163-11635,-USD.V této zóně se nachází nevyplněné ordery, které mohou změnit kompletní flow celé struktury, proto se jedná o klíčový ukazatel. Pokud se BTC dostane nad tuto rezistenci v impulzním manýru, jdeme i zde na cca 15500-16500,-USD.

GBTCUSD:

GBTC se sice nedostal jako BTCUSD / BTC CME na trendový support korektivního channelu, ale i přes to bych jej aktuálně bral jako dokončený „((abc))“ FLAT vlny „(4)“. Vždy je totiž nutné zohlednit, jak se graf chová a jaké má struktury. Některé grafy mají svá specifika a například právě u GBTC sledujeme velmi často FLAT korekce různých druhů, které ale témĚř v každém případě nedosahují ideálních délek.

LTCUSD:

Litecoin se dostal do target zóny kolem hranice 61,8% Fibo retracementu, odkud byl impulzní odraz nad trendovou rezistenci. U LTC sleduji velmi podobný scénář, jako u BTc, kdy nás nyní čeká vlna „((c))“ do zony = 114,63-127,7,-USD. Invalidation level = 75,751,-USD.

BTC DOMINANCE:

BTC dominance stále v pokračujícím downtrendu dle predikce. Celá struktura působí bearish dojmem, což může altcoinům jenom pomoci. Sleduji nyní potenciální „((abc))“ korekci do zóny = 66 -65,45,%, kam vychází 1:1 extension vlny „((a))“. Zde se rozhodne, zda se jedná pouze o korekci v rámci trendu, nebo nás čeká korekce vyššího stupně, která by mohla zažehnout alt season nejen u velkých altcoinů v páru s USD, ale i u malých altů v páru s BTC.

TOTAL MARKET CAP:

TMC má velmi podobný graf jako BTC, takže i zde sledujeme stejný scénář, kdy jsme nyní dokončili potenciální subvlnu „((ii)) / ((b))“ a čeká nás pokračování uptrendu do zóny = 295-308,-mld USD, kde se rozhodne, zda se jedná o korektivní pohyb, nebo Crypto market našel své lokální dno a pokračujeme v trendu do vlny „(5)“.

Malé altcoiny budou ješte potřebovat čas, ale některé už se mi velmi líbí, jako např. LINK, XVG, ONE a pár dalších, protože mají zajímavé struktury jak v páru s USD, tak v páru s BTC.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

 

Nechť Vás síla provází a přejeme úspěšný týden!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika