Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 25.07.2019

CRYPTO ANALÝZA  – 25.07.2019

Ahojte tradeři a vítejte u čtvrtečního updatu trhu.

BTCUSD:
Bitcoin pokračuje zatím přesně dle plánu, kdy sleduji potenciální rozvíjení „((abc)) struktury do zóny 11542-11885,-USD, kde se nachází silná rezistence. V této zóně se totiž potkává:
⦁ 1:1 Extension vlny „((a)) / ((i))
⦁ 61,8% retracement předchozí vlny „(C)“
⦁ 1.382 Extension vlny „((a)) / ((i))
⦁ Trendová reszistence aktuálního channelu
Pokud se tedy BTC dostane nad tuto zónu, bude s největší pravděpodobností pokračovat k otestování hranice 15-16000,-USD. Poslední pohyby byly pro hodně traderů matoucí, kdy se většina přikláněla spíše k bearish variantě a ostré korekci BTC k hranici 7,5, 5,5, 4,5k,-USD apod. Díky tomu je ale EW teorie naprosto jedinečná, protože drží na uzdě emoce a vždy Vám dá kontext celého marketu. Dokázaly jsme díky nim předpovědět top před dumpem 13000,-USD a nyní znovu odraz z 9130,-USD. Celá struktura má totiž korektivní charakter a i když bych strašně rád BTC viděl na 8500,-USD, kde je ideální support, nevěřím, že se tam v dalších dnech dostaneme a je mnohem pravděpodobnější otestování hranice 11500-11900,-USD, než pokračování downtrendu.
Všimněte si struktury v dokončené vlně „((ii)) / ((b))“. Nachází se zde velmi vzácná „((wxyxz))“ přesně dle EW příručky. Nádhera.

BTC CME FUTURES:
Na grafu CME se naše klíčová rezistenční zóna nachází v zóně nevyplněného GAPU = 11163-11635,-USD.V této zóně se nachází nevyplněné ordery, které mohou změnit kompletní flow celé struktury, proto se jedná o klíčový ukazatel. Pokud se BTC dostane nad tuto rezistenci v impulzním manýru, jdeme i zde na cca 15500-16500,-USD.

GBTCUSD:
GBTC se sice nedostal jako BTCUSD / BTC CME na trendový support korektivního channelu, ale i přes to bych jej aktuálně bral jako dokončený „((abc))“ FLAT vlny „(4)“. Vždy je totiž nutné zohlednit, jak se graf chová a jaké má struktury. Některé grafy mají svá specifika a například právě u GBTC sledujeme velmi často FLAT korekce různých druhů, které ale témĚř v každém případě nedosahují ideálních délek.

BTC DOMINANCE:
BTC dominance stále v pokračujícím downtrendu dle predikce. Celá struktura působí bearish dojmem, což může altcoinům jenom pomoci. Sleduji nyní potenciální „((abc))“ korekci do zóny = 66,21-65,66,-USD, kam vychází 1:1 extension vlny „((a))“. Zde se rozhodne zda se jedná pouze o korekci v rámci trendu, nebo nás čeká korekce vyššího stupně, která by mohla zažehnout alt season nejen u velkých altcoinů v páru s USD, ale i u malých altů v páru s BTC.

ALTCOINY DOMINANCE:
Velké altcoiny měly o víkendu také impulzní odrazy, které se dají zanotovat pomocí 5ti subvln, takže pro ně platí stejný scénář jako pro BTC. Dominance altcoinů se dostala do naší target zóny, ze které byl pěkný odraz. BTC dominance impulzní odraz z rezistence, alt dominance odraz ze support = alt season? Uvidíme, potenciál zde je, ale stále se zaměřuje spíše na velké altcoiny v páru s USD. Na páry s BTC by právě mělo dojít v momentě, kdy se dominance BTC pustí do korekce vyššího stupně = rozloží se aktuální downtrend do 5ti subvln.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

 

Nechť Vás síla provází a přejeme úspěšný týden!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika