Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 25.06.2019

Crypto Analýzy 25.06.2019

Ahojte tradeři a vítejte u úterního updatu trhu.

BTCUSD:

Bitcoin opět pokračuje v nastaveném uptrendu, kdy jsme v impulzním stylu překonali hranici 11 000,-USD. Aktuálně dokončil korekční strukturu trianglu, který značí, že nás čeká pokračování trendu minimálně k otestování hranice 11 776-12 072,-USD, kterou beru jako dílčí target. Poté budeme sledovat rozvinutí potenciální korekční vlny „((iv))“ pro další vstup s finálním targetem pro vlnu „(5) / ((3))“ v zóně 12 286-12 838,-USD. Styl, jakým tyto pohyby obchoduji je velmi opatrný a vždy vybírám zisky postupně tak, aby na aktuálně nejvyšší target 12 838,-USD zbyla pouze malá pozice z celého vstupu (ideálně vždy pouze cca 20%). Je to z toho důvodu, že BTC nemělo za celý uptrend slušnou korekci, takže s každým pohybem jsme vždy blíž potenciálnímu dumpu o stovky dolarů během jedné hodinové svíce. Jakmile se uptrend dokončí, budeme sledovat rozvinutí korekční struktury vlny „((4))“ pro další vstup do směru trendu. Předběžně zatím sleduji 8600-7500,-USD jako zónu, kde by mohl BTC najít support před pokračování k 15000,-USD.

BTC CME FUTURES

U CME grafu sledujeme velmi podobný trend s dílčím targetem 11813,-USD a finálním targetem pro vlnu „((3))“ = 12500-13000,-USD. Na grafu CME máme aktuálně 3 nevyplněné GAPy, takže jakmile přejde BTC do korekce, víme přesně jaké zóny sledovat pro potenciální odraz a pokračování trendu.

Vzhledem k tomu, že na CME grafu stále nemáme rozvinutou formaci trianglu, uvažuji právě teprve dokončování subvlny „(iii)“ a poté přechod do korekční subvlny „(iv)“, která má v drtivé většině příkladů formaci trianglu, nebo flat. Identifikace EW na grafu je někdy hodně komplikovaná, ale osobně jakmile nevidím triangl, neuvažuji, že by se aktuální trend blížil svému konci.

BTC aktuálně táhne celý crypto market nahoru, ale většina velkých altů nestíhá držet tempo, takže u nich sledujeme spíše korektivní uptrend v subvlně „((b))“ a pokračování downtrendu do targetů celé „((abc))“ struktury.

GRAYSCALE BITCOIN TRUST

GBTC má sice strukturu, která se dá už v aktuální chvíli zanotovat pomocí 5ti subvln, ale musíme respektovat i ostatní grafy BTC, takže zde sleduji spíše subvlnu „(iii)“ v progresu s tím, že nás čeká pokračování trendu k cca 16,65, kde by se trh mohl zpomalit a začít konsolidovat. Odhadnout top a dno je u všech trendů to nejtěžší, proto jakmile uvidíme signál, že s eotáčí trend, teprve určíme target pro vlnu „(4)“. Zatím tedy předběžně do zóny 11-9.

BTC DOMINANCE:

BTC dominance se dostala do naší target zóny a nyní sledujeme potenciální dokončování subvlny „(v)“ před pokračováním downtrendu. Vzhledem k síle downtrendu vlny „(A)“ musíme aktuální strukturu i přes uptrend anotovat prioritně jako korekční „((abc))“ s tím, že po dokončení vlny „(B)“ bude pokračovat downtrend k cca 50%. Aktuálně  nám tedy vychází zóna pro dokončení dominance BTC 62,73-63,49%. Bearish level = 60,62%.

TOTAL MARKET CAP:

TMC má velmi podobnou strukturu jako BTC, kdy jsme se dostali nad target pro Expanded FLAT korekci, takže bereme tento trend jako impulzní s targetem 351-368,-mld USD.

ALTCOINY:

Zatím neplánuji vstupy do žádných malých altcoinů v páru s BTC, protože se jich drtivá většina nachází v kontinuálním downtrendu. Dokud neuvidíme reakci, kdy se odrazíme ze dna pomocí impulzní struktury rozložené do 5ti subvln, nemá cenu tento „padající nůž“ chytat.

Altcoiny sice čeká uptrend, ale spekulovat nad tím, že jakmile se otočí BTC a přejde do korekce, malé alty vystřelí jako splašené je zatím pouze úvaha. Proto doporučuji vždy počkat na reakci a teprve poté jednat.

V tomto  týdnu budu sledovat hlavně ONE, MATIC, OMG, SKY, KEY, ICX, ENJ a FET.

Nechť Vás síla provází!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika