Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 23.05.2019

Crypto Analýza 23.05.2019

Dobré ráno tradeři, vítejte u dalšího denního updatu. Dnes se podíváme na BTCCME, BTCUSD, BTC VOL INDEX, LONGY vs SHORTY a TOTAL MARKET CAP.

BTC CME FUTURES:
U BTC CME sledujeme stále stejnou strukturu, kdy uvažujeme dva potenciální scénáře: 1) Triangl a 2) klasickou „(abc)“ korekci. Zatím vidíme jako prioritní formaci trianglu, která je pro aktuální stav marketu ideální. Triangl je nejhorší formací na trading pro day tradery a nejlepší formací pro větší hráče a burzy. Dalších pár dní bude ve znamení vymetání stop lossů a likvidaček a market se pohne v momentě, kdy drtivá většina přestane tuto formaci obchodovat. Nacházíme se nyní v místě GAPu, takže sledujte reakci. Vzhledem k tomu, že se tímto GAPem pomalinku propadáme níž a níž, spíše odhaduji breakdown a pokračování downtrendu, než impulzní reakci up, která by nám nějak ovlivnila aktuální anotaci a predikci. Pokud začneme akcelerovat pod hranicí trianglu, budu sledovat zónu pro vstup do longu 5841-5598,-USD.

BTCUSD (BITSTAMP):
Na Bitstamp slleduji ten samý scénář, kdy Vám ale chci ukázat, jak bude v dalších dnech dobře fungovat tzv. „Pivot Trianglu“. Jedná se o středovou osu trianglu, kolem které se budeme v dalších dnech pohybovat nejčasteˇji a volatilita se bude čím dál tím víc zmenšovat.

BTC VOL INDEX:
Volatility index splnil target pro vlnu „(C)“ na hondotě 11,18 a nyní sledujeme dokončování celé sturktury. Normálně bychom uvažovali poslední vlnu v tomto velkém wedgi jako klasickou impulzní 12345, ale musíme respektovat styl celého grafu, které jede v sinusových overlapping pohybech. Proto uvažujeme podobnou formaci, která je zobrazena v grafu jako „Příklad“.

Pokud srovnáme graf VOL INDEXU spolu s BTC, vidíme zde určité indicie, které také nasvědčují formaci trianglu. Čím více se blížíme totiž vyústění trianglové formace (tzv. Apex), tím menší je volatilita.

BTC LONGY vs SHORTY:

V tomto poměru stále sleduji stejné struktury, kdy longy jsou long term bullish a shorty long term bearish. Shorty a longy jsou aktuálně v poměru 18711:23476. Zatím uvažuji scénář, kdy se tento poměr vyrovná kolem hodnoty 21500-22000 a poté budou pokračovat oba grafy ve svém hlavním trendu = shorty dolů, longy up.

TOTAL MARKET CAP:
TMC vzhledem k celému crypto marketu sleduji také dva scénáře – 1) Triangl, 2) „(abc)“ korekci do zóny 190-180mld. Tak nebo tak by korekce měla být v rámci aktuálního uptrendu se stále stejným targetem pro vlnu „(5)“ = 270-281mld.

Nechť Vás síla provází!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika