Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 22.07.2019

CRYPTO ANALÝZA  – 22.07.2019

Ahojte tradeři a vítejte u pondělního updatu trhu.

BTCUSD:

BTC nám jde zatím krásně dle predikce, kdy jsme koncem minulého týdne sledovali odraz z buy zóny kolem 9130,-USD, kde se nacházel 1:1 Extension vlny „(A)“. Target jsme poté měli na hodnotu key level = 11000,-USD, který jsme o víkendu splnili. Odraz byl pěkný a dá se zanotovat pomocí 5ti subvln, což značí, že nás s největší pravděpodobností čeká minimálně „((abc))“ korekce do zóny = 11888-12216,-USD, kde se nachází trendová rezistence korektivního channelu. BTC vypadá zatím dobře a je možné, že se v aktuálním stupni EW countu nepodíváme pod 9047,-USD, které tvoří lokální dno. Není ale dobré předbíhat a definitivně toto budeme vědět, až podle reakce na další target zónu = 11888-12216,-USD.

 

BTC CME FUTURES:

Na grafu CME sledujeme malinko jinou strukturu než na grafu BTCUSD. Zde totiž zatím nemáme odraz, který by měl 5 vln up, ale pouze 3. Proto aktuální sideways korekci bereme stále jako subvlnu „(iv)“ s tím, že nás čeká pohyb do zóny nevyplněného GAPu, kde se dokončí vlna „((i)) / ((a))“.

BTC DOMINANCE:

BTC dominance měla silné zamítnutí v predikované rezistenční zóně, které se dá zanotovat pomocí 5ti vln. Zároveň jsme se také dostali pod BEARISH LEVEL = 67,36%, takže musíme nyní jakýkoliv odraz, bez ohledu na to, jak ostrý, brát pouze jako retracement v rámci downtrendu. Sleduji nyní potenciální sideways korekční strukturu před pokračováním downtrendu. BTC dominance se dostala do silné rezistenční zóny a ALT dominance se dostala do silné support zóny. Zatím vše nasvědčuje tomu, že aktuální pohyb BTC už nebude tak devastující pro alty, ale naopak i u nich uvidíme pěkné uptrendy.

ALTCOINY DOMINANCE:

Velké altcoiny měly o víkendu také impulzní odrazy, které se dají zanotovat pomocí 5ti subvln, takže pro ně platí stejný scénář jako pro BTC. Dominance altcoinů se dostala do naší target zóny, ze který byl pěkný odraz. BTC dominance impulzní odraz z rezistence, alt dominance odraz ze support = alt season? Uvidíme, potenciál zde je, ale stále se zaměřuje spíše na velké altcoiny v páru s USD. Struktury párů s BTC stále nejsou dle EW obchodovatelné.

Naše pozornost se tedy stále drží na BTC a velké alty v páru s USD. Páry s BTC zatím nejsou připravena na žádnou alt season a budou potřebovat čas minimálně do konce července. Doporučujeme tedy stále množit USD a malým altcoinům se aktuálně vyhnout.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

 

Nechť Vás síla provází a přejeme úspěšný týden!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika