Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 21.06.2019

Crypto Analýza 21.06.2019

Ahojte tradeři a vítejte u pátečního updatu trhu.

BTCUSD:

BTC dnes brzy ráno splnil target 9770,-USD a vzhledeme k impulznosti celé struktury nás čeká pokračování trendu. Stále sleduji jako druhý target hodnotu 10161,-USD, kde se nachází důležité Fibonacciho hladiny 1.618 Extension vlny „(4)“ a 2 Extension subvlny „(iv)“. BTC se samozřejmě může dostat nad tuto rezistenci a pokračovat k otestování 10500 a výš. Je ale důležité vždy vycházet z dat, která máme k dispozici, protože ty nám pomáhají určit target co nejpřesněji. Má BTC šanci se dostat přes 10k,-USD a pokračovat až k otestování 11k,-USD? Samozřejmě, ale musíte dát marketu čas nám ukázat reakci z této silné rezistenční zóny = 10160-10500,-USD. Co potřebujeme ideálně vidět je to, co vidíme v každé předchozí korekční struktuře. Buďto sideways manýr, který nás rozvine do podoby trianglu, nebo korekční strukturu tvořenou pouze pomocí 3 vln. Zatím totiž každá konsolidace u BTC měla pouze korektivní manýr a přesně takové posouvají trend dále.

Na intradenním grafu sleduji aktuálně v progresu subvlnu „iii“. Vzhledem k poslední vlně, která se nám zde rozkládá nám vychází aktuální top k hodnotě cca 10161,-USD, kde se právě nachází 2.618 Extension subvlny „i“. Všechny cesty nevedou do Říma, ale aktuálně směřují přesně k této hodnotě, kterou s největší pravděpodobností v dalších dnech otestujeme.

BTC CME FUTURES

U CME Futures jdeme zatím krok za krokem dle predikce, kde sledujeme impulzní odraz od nevyplněného GAPu a pokračování aktuálního uptrendu. 1. target 9858,-USD jsme splnili dnes ráno. Nyní sleduji menší konsolidaci v subvlně „iv“ a pokračování uptrendu k cca 10200-10245,-USD, kde se v dalších dnechrozhodne, co můžeme od BTC dále očekávat.

Predikce ze 17.06.2019:

Aktuální stav:

BTC DOMINANCE:

BTC dominance také pokračuje v aktuálním uptrendu, takže v dalších dnech čeká BTC silná rezistenční zóna 60,76-61,76%. Malé alty zatím nejsou připraveny k nějaké alt season, i přes hype který probíhá na Twitteru. Většina z nich tvoří nová minima a nachází se v cca polovině své poslední páté vlny. Můžeme tedy očekávat zpomalení dumpu, ale ne zastavení a otočení trendu. BTC bude ještě pár dní z altů vysávat kapitál a právě rezistenční zóna 60,7-61,7% u BTC Dminance by nám mohla prozradit kdy k očekávané alt season dojde.

Ve zkratce: Dominance nám ukazuje, kdy můžeme očekávat s největší pravděpodobností přelití kapitálu do altcoinů. V tomto případě doporučuji vstupy do malých altcoinů sledovat v momentě, kdy u BTC dominance dojde v naší rezisteční zóně 60,76-67,76%  k zamítnutí .

Predikce z 19.6.2019:

Aktuální stav:

GRAYSCALE BITCOIN TRUST:

U GBTC sledujeme dokončenou formaci running FLAT ve vlně „4“ a pokračování uptrendu do zóny 13,13-14,12, kde se nachází důležité Fibonacciho hodnoty. Aktuálně tedy trackuji subvlnu „(v)“ v progresu, která nám vytvořila aktuálně další higher high.

TOTAL MARKET CAP:

U TMC stále sleduji stejný scénář, kdy aktuální uptrend uvažuji jako Expanded FLAT s targetem 285-296,5,-mld USD. První target 286,-mld USD je splněn a čeká nás pokračování uptrendu

LITECOIN:

LTC konsoliduje ve formaci Ascending triangl, která je hodně vzácná, ale ukazuje nám, žemůžeme očekávat pokračování aktuálního uptrendu. Bullish level = 139,866,-USD. Target pro vlnu „(5)“ = 150-155,-USD.

 

Nechť Vás síla provází!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika