Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 20.05.2019

Crypto Analýza 20.05.2019

BTC CME FUTURES:
Graf Futures sledujeme hlavně kvůi GAPům a je to určitá forma etalonu proti ostatním burzám, kde občas spiky zamíchají pěkně s cenou a vytvoří silný rozdíl mezi cenami BTC jednotlivých burz. V pátek byl silný dum p z predikované zóny a včera jsme se dočkali silného retracementu, který tento spike down téměř celý potrestal. Sleduji tedy jako prioritní count trianglovou formaci, kdy bude jakýkoliv downtrend velmi limitovaný. Pokud bychom uvažovali „(abc)“ korekci pak je ideální support zóna 5850-5600,-USD. Musíme ale zohlednit otevřený GAP a reakce za poslední dny, kdy spíše vše nasvědčuje sideways korekci, než klasickému „(abc)“ Zig-Zagu. Proto tedy nemám v plánu chytat shorty, ale počkám na rozvinutí korekce pro vstup do long pozic.

BTCUSD (BITSTAMP):
BTC má i přes silný retracement spíše korektivní strukturu, kdy sleduji ostré „(abc)“ jako součást vlny „B“. Pevně věřím, že nás čeká otestování 9500-10000,-USD, ale sledujeme aktuálně korekci vlny „(4)“, která bývá velmi komplexní a dlouhá, takže si můžeme pár dní počkat. Další dny tedy spíše sideways pohyb kolem pivotu = 7400,-USD (středová osa formace).

BTC VOL INDEX:
Volatility index splnil target pro vlnu „(C)“ na hondotě 11,18 a nyní sledujeme dokončování celé sturktury. NormálnĚ bychom uvažovali poslední vlnu v tomto velkém wedgi jako klasickou impulzní 12345, ale musíme respektovat styl celého grafu, které jede v sinusových overlapping pohybech. Proto uvažujeme podobnou formaci, která je zobrazena v grafu jako „Příklad“.

TOTAL MARKET CAP:
TMC také vypadá korektivně, kdy měl včerejší uptrend strukturu „(abc)“. Vzhledem k celému crypto marketu i zde sleduji dva scénáře – 1) Triangl, 2) „(abc)“ korekci do zóny 190-180mld.

ALTCOINY vs USD:

Jak jsem zmiňoval v analýze, nacházíme se v potenciální vlně „((4))“, která je velmi komplexní. Co to může znamenat pro alty? S největší pravděpodobností budeme mít různé struktury, kdy některé alty teprve dokončují impulzní vlnu „(3)“ – např Dash a poté teprve přejdou do korekční formace. U těchto altů sleduji abc korekci, protože narozdíl od ostatních altů, které už formují triangl, zde teprve začínáme s korekcí. Jelikož v případě breakoutu půjdou všechny alty spolu, nebo velmi blízko po sobě, to znamená sleduji tuto korelaci:

Příklad DASH / BCASH:
(a) = C
(b) = D
(c) = E

Je to zatím úvaha, ale dává asi největší smysl vzhledem k situaci. Jakmile budeme dokončovat trianglové struktury, budu sledovat právě DASH, pro případný Running flat, kdy by „(c)“ bylo zkrácené, ale na to je zatím brzy.

Nechť Vás síla provází a přejeme příjemný start do nového týdnu!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika