Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 19.08.2019

CRYPTO ANALÝZA  – 19.08.2019

Ahojte tradeři a vítejte u pondělního updatu trhu.

BTCUSD:

Na grafu BTCUSD sledujeme stále stejné scénáře, na které neměl ostrý downtrend v minulém týdnu žádný vliv. Díky tomu, že jsme měli odraz z predikované support zóny, stále jako prioritní uvažujeme trianglovou formaci jako součást vlny „(4)“, kdy nyní vše nasvědčuje tomu, že se nacházíme ve vlně „D“. Všimněte si, že v subvlně „((b))“ této vlny se nachází naprosto ukázkový triangl „(abcde)“, který nás vždy upozorňuje, že se s největší pravděpodobností nejedná o impulzní vlnu, která nás dostane na nové high, ale naopak o korekční uptrend. Triangl musí mít vždy strukturu „(abc)“, takže i toto zatím krásně sedí do celého konceptu. Elliottky jsou v tomto perfektní, protože Vám neustále umožňují se na celý cyklus dívat v kontextu, takže neskáčete každý den mezi extrémním bullish sentimentem a naopak druhý den extrémním bearish sentimentem, ale neustále držíte tu samou strategii.
Z hlediska intradenní predikce sleduji tento scénář, kdy se nyní nacházíme v subvlně „(c)“ vlny „D“.

Z hlediska delšího horizontu máme tedy stále stejné scénáře, kdy prioritní je bullish triangl a sekundární „(ABC)“ FLAT.

Sekundární scénář neslouží k tomu, že můžeme jít nahoru nebo dolu, ale k tomu, abychom věděli, kde v případě porušení bearish levelu očekávat reakci a odraz. Tyto scénáře souvisí se specifickým money management. Graf může jít vždy nahoru, dolu nebo do strany, ale trading je o tom, kam až a za jak dlouho cca.

BTC CME FUTURES:

Na grafu BTC CME FUTURES sleduji trochu jinou potenciální strukturu, protože CME jsou o víkendu pozastavené. Proto zde sleduji aktuálně dokončování vlny „((a))“ a potenciální přechod do vlny „((b))“. Čím kratší Time Frame aktuálně, tím hůře čitelná struktura, proto se soustředím hlavně na finální zónu ať už na grafu BTCUSD nebo CME = 0.618-0.786 Fibonacci Retracement, který je typický pro trianglovou formaci.

GRAYSCALE BITCOIN TRUST:

U GBTC se pomalu blížíme silné rezistenci typické pro formaci trianglu. I přes to, že na grafu GBTC nemají GAPY tak silnou váhu jako na CME FUTURES s nimi počítáme jako s určitou berličkou. GBTC má také sideways overlaping strukturu, která je typická pro vlnu „(4)“, takže i zde platí ta samá pravidla a predikce jako na grafu BTCUSD.

BITCOIN VOLATILITY INDEX:

U BTC VOL INDEXU sledujeme dokončování struktury falling wedge a návrat zpět do místa, ze kterého máme vždy ostrý volatilní pohyb = 2,08-1,66. Vol index nám říká, kdy s největší pravděpodobností můžeme očekávat impulzní pohyb a naposledy, když jsme byli v této zóně, šel BTC z 11200,-USD na 9600,-USD.

 

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

 

Nechť Vás síla provází a přejeme úspěšný týden!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika