Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 19.07.2019

CRYPTO ANALÝZA  – 19.07.2019

Ahojte tradeři a vítejte u pátečního updatu trhu.

BTCUSD:

U BTC jsme sledovali dvě potenciální formace. První byla formace trianglu, která je typický pro vlnu 4 a druhá byla „(ABC)“ FLAT korekce, která je také typická pro vlnu 4, ale méně častá. BTC se dostalo 16.7 pod své předchozí low, čímž vyloučilo formaci trianglu. Sledujeme tedy druhou alternativní variantu v progresu „(ABC)“ FLAT do zóny 9130-8650,-USD, ze které byl včera velmi silný odraz. Downtrend byl sice velmi silný u altcoinů, ale u BTC se jednalo spíše o overlapping strukturu, která je právě typická pro vlnu „(C)“. Kdybychom měli u BTC očekávat ostrý downtrend k cca 7300,-USD, musel by tento dump vypadat úplně jinak. Byli bychom totiž v progresu vlny 3 a ta nikdy nemá takovéto struktury, protože se jedná o nejsilnější vlnu ze všech v daném trendu. Wedge značí vyrovnanost sil mezi bears a bulls, což se nesmí nikdy ve vlně 3 vyskytovat. Ve výsledku se naše predikce nijak nemění. Key level také zůstává neměnný = cca 11000,-USD.

V tomto jsou právě Elliottovy vlny perfektní, protože Vám neustále sdělují kontext celého marketu a člověk potom eliminuje emoce v případě výplachů, kterých jsme byli svědky o vikendu a začátkem týdne.

BTC DOMINANCE:

BTC dominance měla silné zamítnutí v predikované rezistenční zóně, které se dá zanotovat pomocí 5ti vln. Zároveň jsme se také dostali pod BEARISH LEVEL, takže musíme nyní jakýkoliv odraz, bez ohledu na to, jak ostrý, brát pouze jako retracement v rámci downtrendu.

BTC CME FUTURES:

Na grafu CME sledujeme krásný odrza z trendového support + 1:1 Extensionu vlny „(A):(C)“. Všimněte si podobnosti s předchozím odrazem, kdy jsme také dokončovali falling wedge a poté byl tvrdý odraz, který nás dostal nad hranici nevyplněného GAPU. Zatím to s BTC vypadá dobře a během dnešního dne budeme sledovat reakci na zónu 11000-11635,-USD.

GRAYSCALE BITCOIN TRUST:

GBTC se sice nedostal jako BTCUSD / BTC CME na trendový support korektivního channelu, ale i přes to bych jej aktuálně bral jako dokončený „((abc))“ FLAT vlny „(4)“. Vždy je totiž nutné zohlednit, jak se graf chová a jaké má struktury. Některé grafy mají svá specifika a například právě u GBTC sledujeme velmi často FLAT korekce různých druhů, které ale témĚř v každém případě nedosahují ideálních délek.

ETHUSD:

U ETH jsme sledovali dlouhou support trendline, která drží celý aktuální uptrend. Pravděpodobnost, že bychom tuto trendline propálil byla velmi nízká, protože jsme se k ní přiblížili po cca 2 měsících. Na takovéto support trendovky je potřeba více pokusů o proražení. Zároveň odraz u ETH má impulzní charakter, takže i přes to, jak ostrý měla tato korekce pohyb, ji stále bereme jako korekci v rámci uptrendu.

Velké altcoiny v páru s USD nám aktuálně hodně pomáhají právě s identifikací pohybu u BTC. Téměř všechny velké alty se dostaly do velmi silných suppot zón a pokud by u BTC pokračoval downtrend, šly by na nové low. Toto právě nedává ke strukturám, které sledujeme na grafu smysl.

Naše pozornost se tedy stále drží na BTC a velké alty v páru s USD. Páry s BTC zatím nejsou připravena na žádnou alt season a budou potřebovat čas minimálně do konce července. Doporučujeme tedy stále množit USD a malým altcoinům se aktuálně vyhnout.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

 

Nechť Vás síla provází a přejeme úspěšný týden!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika