Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 19.06.2019

Crypto Analýza 19.06.2019

Ahojte tradeři a vítejte u dalšího updatu trhu.

BTCUSD:

U BTC aktuálně sledujeme pokračování uptrendu do zóny 9723-10090,-USD, kde se nachází důležité Fibonacciho hodnoty 1.382-1.618 vlny „4“. Nyní tedy sleduji dva možné scénáře před pokračováním uptrendu. První scénář počítá s trianglovou formaci, která je typická pro subvlnu „(iv)“. Druhý scénář počítá s klasickou ZIG-ZAG korekcí do zóny 8732-8500,-USD. Aktuálně tedy uvažujeme jakoukoliv konsolidaci, jako korekci v rámci aktuálního uptrendu. Dokud se BTC nachází nad hladinou 8076,-USD, je stále v bullish módu. Pokud se dostaneme pod Invalidation level = 8076,-USD, očekáváme ostřejší korekci do support zóny 7000-6800,-USD. Vždy obchodujeme dle EW Teorie pohyby, které mají největší šanci na úspěch. BTC je Bullish a může samozřejmě attackovat hranici 11.000,-USD, ale musíme pracovat s daty, které máme aktuálně k dispozici a t nám říkají, že se dostaneme do zóny 9700-10000,-USD. Poté budeme sledovat reakci na tuto rezistenci a určíme další vhodné vstupy do trendu.

BTC CME FUTURES

Na grafu CME Futures sledujeme již dva nevyplněné GAPY v zónách 7436-8554,-USD a 7436-7169,-USD. Vždy, když se při otevření CME vytvoří GAP, sledujeme reakci na tuto zónu, která nám napoví, co můžeme v dalších dnech očekávat. Vzhledem k aktuální reakci na hodnotu 9013,-USD se přikláníme k bullish variantě, kdy se na grafu BTC začne rozvíjet trianglová formace, zatímco na grafu CME Futures bude trend pomalinku pokračovat do target zóny 9858-10245,-USD.

BTC DOMINANCE:

Na intraday grafu se nyní nacházíme v „(abc)“ korekci, kdy sledujeme dokončování subvlny „(c)“. Všimněte si v subvlně formace trianglu, která nám říká, že aktuální pohyb dolů do zóny 59,29-58,93% je poslední vlna před pokračováním uptrendu. Předběžně uvažuji splnění targetu 60,76% do konce týdne.

Dominance nám ukazuje, kdy můžeme očekávat s největší pravděpodobností přelití kapitálu do altcoinů. V tomto případě doporučuji vstupy do malých altcoinů sledovat v momentě, kdy u BTC dominance dojde v naší rezisteční zóně 60,76-67,76%  k zamítnutí .

INTRADAY GRAF:

SWING GRAF:

BTC dominance jede zatím krásně dle predikce, kdy jsme splnili target zónu kolem 59% a nyní sledujeme dokončení této FLAT korekce ve vlně „((ii))“ v zóně 60,76-62%. Dominance je tedy i přes aktuální uptrend v korektivní formaci, která má velmi limitovaný růst. Znamená to tedy, že čas altů se blíží, ale altseason přijde až v momentě, kdy BTC dokončí svou strukturu.

BTCUSD LONGS vs SHORTS:

Zde zatím také jedeme přesně dle predikce a na grafu Longů sledujeme impulzní odraz a dokončení impulzní subvlny „((i))“ a nyní sledujeme korekci subvlny „((ii))“ do zóny 22570-21609. Na grafu shortů aktuální uptrend bereme jako konsolidaci v rámci downtrend. Toto podporuje stav BTC, kdy long term čekáme růst jak na ceně BTC tak v počtu long pozic.

Aktuální predikce

Predikce z 12.6.2019:

GRAYSCALE BITCOIN TRUST:

GBTC mělo odraz z predikované zóny a sledujeme postupné rozvíjení vlny „((b))“. Aktuálně se nacházíme v subvlně „(c)“. GBTC má hodně časté FLAT korekce (viz „příklad“ v grafu), takže vlna „((b))“ je stále anotována jako korekční a očekávame dokončení vlny „((c))“ v zóně 9,23-8,70. Invalidation level = 4,97.

TOTAL MARKET CAP:

U TMC stále uvažujeme aktuální uptrend jako korekční v rámci FLAT korekce do zóny 286-296,-mld USD, odkud bychom měli pokračovat do targetu pro vlnu „(C) / (4)“ = 212-202,-mld USD. Aktuální korekční struktura vlny „((iv))“ je velmi podobná stavu BTC, takže uvažuji triangl nebo klasickou „(abc)“ korekci do zóny 263-259,-mld USD.

LTCUSD vs LTCBTC:

Litecoinu v páru s USD má jansou strukturu s targetem 147-151,-USD, kde nám aktuálně vychází důležité Fibonacciho hladiny. Vlnu „(iv)“ anotujeme také pomocí trianglu, který nám udává jednu důležitou skutečnost – čeká nás poslední vlna up na daném stupni EW countu. Znamená to, že LTC může attackovat časem 200,-USD, ale z aktuální struktury nám vychází zóna 147-151,-USD jako nejrozumnější pro konzervaci profitu.

V páru s BTC je struktura velmi nečitelná, kdy sice sledujeme odraz, ale po velmi dlouhé a ostré korekci. Proto zde sleduji dva scénáře:

  • Bullish – dokončili jsme aktuální ostrou korekci vlny „“(iv))“ a pokračujeme v trendu k cc 19000-19500 sats = MÉNĚ PRAVDĚPODOBNÉ
  • Bearish – na hodnotě 18000 sats jsme dokončili korekční vlnu „B“ a nyní nás čeká porkačování downtrendu do zóny 11000-10000 sats.

Pokud LTC zůstane nad hodnotou BEARISH LEVEL = 13680 sats, pak půjdeme do targetu pro vlnu „((v))“. Pokud se dostane pod tuto hodnotu, jdeme do targetu pro vlnu „C“.

Struktura je zatím velmi nečitelná, takže v páru s BTC bych Litecoin aktuálně neobchodoval.

Nechť Vás síla provází!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika