Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 17.06.2019

Crypto Analýza 17.06.2019

Ahojte tradeři a vítejte u pondělního updatu trhu.

BTCUSD:

BTC splnil naši target zónu = 8657-8832,-USD v impulzním manýru a sledujeme nyní potenciální pokračování uptrendu do zóny 9723-10090,-USD, kde se nachází důležité Fibonacciho hodnoty 1.382-1.618 vlny „4“. BTC mělo přes víkend nejsilnější uptrend a dostalo se nad hodnotu Bullish level = 8828,-USD, kterou včera potvrdilo jako support. Aktuálně tedy uvažujeme jakoukoliv konsolidaci, jako korekci v rámci aktuálního uptrendu. Dokud se BTC nachází nad hladinou 8076,-USD, je stále v bullish módu. Pokud se dostaneme pod Invalidation level = 8076,-USD, očekáváme ostřejší korekci do support zóny 7000-6800,-USD.

BTC CME FUTURES

Na grafu CME Futures sledujeme již dva nevyplněné GAPY v zónách 7436-8554,-USD a 7436-7169,-USD. Vždy, když se při otevření CME vytvoří GAP, sledujeme reakci na tuto zónu, která nám napoví, co můžeme v dalších dnech očekávat. Zatím tedy zůstáváme bullish, protoženám ostatní grafy napovídají to samé co BTCUSD, že trend bude s největší pravděpodobností pokračovat.

BTC DOMINANCE:

BTC dominance jede zatím krásně dle predikce, kdy jsme splnili target zónu kolem 59% a nyní sledujeme dokončení této FLAT korekce ve vlně „((ii))“ v zóně 60,76-62%. Dominance je tedy i přes aktuální uptrend v korektivní formaci, která má velmi limitovaný růst. Znamená to tedy, že čas altů se blíží, ale altseason přijde až v momentě, kdy BTC dokončí svou strukturu.

BTCUSD LONGS vs SHORTS:

Zde zatím také jedeme přesně dle predikce a na grafu Longů sledujeme impulzní odraz a dokončení impulzní subvlny „((i))“ a nyní sledujeme korekci subvlny „((ii))“ do zóny 22570-21609. Na grafu shortů aktuální uptrend bereme jako konsolidaci v rámci downtrend.

Aktuální predikce

Predikce z 12.6.2019:

GRAYSCALE BITCOIN TRUST:

GBTC mělo odraz z predikované zóny a sledujeme postupné rozvíjení vlny „((b))“. Aktuálně se nacházíme v subvlně „(c)“. GBTC má hodně časté FLAT korekce (viz „příklad“ v grafu), takže vlna „((b))“ může jít klidně až k 11,98 v ostrém manýru, ale stále ji budeme anotovat jako korekční a očekávat dokončení vlny „((c))“ v zóně 9,23-8,70. Invalidation level = 4,97.

TOTAL MARKET CAP:

U TMC stále uvažujeme aktuální uptrend jako korekční v rámci FLAT korekce do zóny 286-296,-mld USD, odkud bychom měli pokračovat do targetu pro vlnu „(C) / (4)“ = 212-202,-mld USD.

BTC je aktuálně oproti altům o krok napřed, kdy u většiny velkých altů na rozdíl od BTC sledujeme uptrendy spíše v korektivním manýru, takže doporučuji aktuálně sledovat BTC dominanci pro určení, kdy můžeme očekávat přesun kapitálu do altcoinů.

Nechť Vás síla provází!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika