Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 15.07.2019

CRYPTO MARKET UPDATE  – 15.07.2019 14:05

Ahojte tradeři! Díky EWT jsme se nenechali chytit do bullish sentimentu kolem 13k,-USD a zatím se tato teorie velmi vyplácí. Kdo nás sleduje pravidelně, má veškeré informace a ví, jak na jejich základě jednat. Sledueme totiž stále dva scénáře, kdy aktuální odraz rozhodne, který z nich budeme brát jako prioritní. BTC má stále korektivní charakter, takže sleduji buďto formaci trianglu, nebo „(ABC)“ FLAT korekci do zóny 9130-8542,-USD. Samozřejmě je scénářů víc i s targetem k cca 7,5k,-USD, ale v těchto komplexních korekcích člověk nesmí předbíhat a ideálně brát spíše kratší TF (1H, 4H) pro přesnější určení a identifikaci pohybů.

Co je důležité nyní sledovat je zóna 10737-11159,-USD, kde se rozhodne, jaký scénář budeme uvažovat jako prioritní. První klíčová hodnota = 10737,-USD je totiž rezistence ve formě subvlny „iv“ potenciální vlny „(c)“. Tzn. sledujte reakci na tuto hodnotu během dalších hodin / dní. Pokud zde dojde k silnému zamítnutí, jdeme s největší pravděpodobností rovnou do zóny = 9130-8542,-USD. Pokud se dostaneme nad, je veliká šance, že si BTC udrží trianglovou formaci a čeká nás cca do konce července spíše sideways pohyb v trianglu než pokračování silného downtrendu.

Pokud si BTC udrží sideways trend, bude to obrovská šance pro velké altcoiny, které se dostaly do našich predikovaných support zón a nyní nezbývá, než čekat na reakce a potvrzení otočení trendu. Trpělivost je klíč. O víkendu se pěkně vypláchly stopky a likvidačky, takže market potřebuje čas, aby se z takových extrémů vzpamatoval.

BTC DOMINANCE vs ALTCOIN DOMINANCE – KDY ZAČNE ALTSEASON?

Graf BTC dominance se po breakoutu z trianglu dostal pomocí tzv. „spiku“ do naší target zóny. Tyto „spiky“ se objevují většinou před otočením trendu, takže po nich můžeme očekávat ještě růst, který se dostane pod aktuální high, ale potom přichází korekce. Tento target sledujeme už delší dobu a mohl by indikovat právě blížící se support zóny u velkých altcoinů. Pokud BTC narazí na silnou rezistenci v dominanci, kapitál se začne pomalu přelévat do velkých altů a následně do menších altcoinů.

Proto u ALT dominance doporučuji sledovat zónu 5,4-5,23%, kde by mohla začít další alt season.

Tyto dva grafy pro nás budou v dalších dnech klíčové, protože identifikují trendy a je možné, že právě toto bude nejlepší indikátor pro zahájení altseason a celkového bull run v crypto trhu.

TOTAL MARKET CAP – 15.07.2019 13:42

TMC také nasvědčuje korektivnímu manýru, kdy sledujeme „((abc))“ korekci do zóny = 248-227,-mld USD. Po takovém víkendu jako byl nyní, potřebuje market zpomalit, nadechnout se a pokračovat v trendu. Očekávám tedy v dalších hodinách / dnech dokončování subvlny „(iii)“ a poté nás bude čekat „nadechnutí“ vlny „(iv)“ a poslední pohyb dolů do predikované zóny. Vzhledem ke stavu velkých altcoinů zatím neuvažuji nijak extrémní bearish scénář a beru toto jako konsolidaci v rámci uptrendu. Bullish level (dokončení korekce) = 346,-mld USD.

 

 

VELKÉ ALTCOINY:

Velké altcoiny se blíží do velmi silných support zón, ale ještě nevypadá, že bychom downtrend dokončili a čeká nás s největší pravděpodobností nové low. Nic zásadního, ale poslední vlnka tomu ještě chybí. Cca 2 týdny zpátky jsme se bavili, že mezi nejslabší páry s USD patří EOS. Paradoxně právě EOS nám může totiž nyní nejvíce prozradit, protože je o leg napřed. Díky tomu, že byl pozadu a neměl žádný uptrend před breakdownem, má nyní divergence na všech infikátorech, které považujeme za přínosné. Jakmile tedy EOS vystartuje, sledujte ostatní altcoiny, které ho budou během pár hodin následovat. EOS tedy může jít ještě jednou otestovat hranici 4,-USD, ale poté nás s největší pravděpodobností čeká silnější retracement k otestování hranice cca 6,-USD.

Všimněte si, jaká divergence se vyskytuje na MACD, RSI, HISTOGRAMu v kombinaci s volume a EW countem. Dokonalá souhra, která značí, že EOS nabírá momentum a jakýkoliv downtrend je velmi limitovaný.

Tento týden bude ve znamení konsolidací, ale berte to vždy jako obrovské pozitivum. Bez konsolidace se totiž nedá vstoupit do trendu. Díky výplachu SL a likvidaček gamblerů máme opět šanci na rozumné vstupy.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

 

Nechť Vás síla provází a přejeme úspěšný týden!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika