Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 12.08.2019

CRYPTO ANALÝZA  – 12.08.2019

Ahojte tradeři a vítejte u pondělního updatu trhu.

BTCUSD:

U Bitcoinu sledujeme stále stejný target pro potenciální subvlnu „((v))“ = 12752-13025,-USD, kde se nachází důležité Fibonacciho hladiny. Aktuálně celá struktura prochází komplexní korekcí, která má za úkol celý trh zmást a vyvolat bearish sentiment, protože čím déle půjdeme sideways, tím více začnou být lidé bearish a budou očekávat pokračování downtrendu. Aktuálně se tedy nacházíme v subvlně „((iv))“, která je přesně pro tento sentiment typická. Jedná se o nejhorší vlnu v celé struktuře, protože je většinou nejdelší a má nejkomplexnější strukturu, takže je na predikování na krátkých time frames velmi komplikovaná. Proto je důležité eliminovat případný šum a soustředit na to nejdůležitější = trend. Vzhledem k tomu, že máme impulzní uptrend a nyní sideways rozvíjení struktury, uvažujeme jakýkoliv downtrend pouze jako konsolidaci v rámci pokračujícího uptrendu.

Aktuálně uvažuji dva scénáře, kdy u prvního počítám s již dokončenou korekcí a pokračováním uptrendu do zóny = 12752-13026,-USD. U drého alternativního scénáře uvažuji potenciální rychlý pohyb do zóny = 10949-10722,-USD a teprve poté pokračování uptrendu.

 

Tak nebo tak zůstává náš target neměnný.

TOTAL MARKET CAP:

Jedním z hlavních důvodů, proč jsme stále u BTC i velkých altů bullish je stav TMC. Sledujeme zde velmi podobnou strukturu jako u BTCUSD. Jedná se o korekci „(abc)“, kdy máme ve vlně „(b)“ aktuálně krásný triangl a sleduji potenciální pokračování uptrendu k cca 325-336,-mld USD. Líbí se mi také breakout z korektivního velkého channelu, který jsme již 2x potvrdili jako support. Key level = 301,-mld USD.

BITCOIN VOLATILITY INDEX:

B VOL INDEX má specifický graf, který na první pohled nemusí poskytovat žádné důležité a nosné informace, ale opak je pravdou. BVOL INDEX graf má úplně jinou strukturu než všechny ostatní grafy a sledujeme zde spíše sinusoidní pohyby. Je zde ale důležitá zóna = 2-0,94, odkud byla vždy impulzní reakce, která znamenala pokračování růstu u ceny BTC. Nyní se konečně dle predikce do této zóny blížíme a vše nasvědčuje tomu, že nás čeká spíše sideways pohyb v dalších pár dnech, ale poté přijde velmi impulzní odraz, který dostane BTC minimálně do našeho targetu 12700-13000,-USD.

Z hlediska Elliott Wave anotace, sleduji potenciální dokončování formace falling wedge jako součást vlny „(c)“ ve vlně „(5)“

ETHUSD:

U ETH sleduji potenciální EXPANDED FLAT korekci jako součást vlny „((b)) / ((ii))“. Target pro vlnu „((c))“ = 244-254,-USD. Tyto Expanded flaty a další podobné formace jsou typické pro aktuální stav trhu, kdy panuje velká nejistota v klíčových zónách. Jakákoliv formace FLAT (Running, Expanded) je ideální pro zmatení většiny traderů, protože obsahují příliš mnoho falešných signálů a komplexních struktur. Proto se soustředíme na vyšší Time frames, kde jsou tyto struktury čitelnější a nic nemění na našich predikovaných targetech. Invalidation level = 190,44,-USD.

ZÁVĚREČNÉ SHRNUTÍ:

Když zohledníme ostré zamítnutí u BTC dominance, TOTAL MARKET CAP a velkých altcoinů, vše nasvědčuje tomu, že nás v dalších dnech čeká pokračování uptrendů, takže se na naší strategii za posledních pár týdnů nic nemění. Crypto market je stále bullish, ale potřebuje čas na dokončení těchto komplexních korekcí a až teprve poté může v hlavním trendu = uptrend pokračovat. Jakoukoliv konsolidaci využíváme pro vylepšení pozic, protože nám veškeré indikátory ukazují, že aktuální komplexní korekce mají s největší pravděpodobností způsobit chaos a zmatek v trhu, který je na krátkých Time Frames šílený, ale na vyšších TF jasný a čistý.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

 

Nechť Vás síla provází a přejeme úspěšný týden!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika