Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 12.07.2019

Crypto Analýza 12.07.2019

Ahojte tradeři,

Vítejte u pátečního updatu trhu!

BTCUSD:

BTC měl silné zamítnutí z predikované rezistenční zóny a aktuálně sleduji dva scénáře. První je vždy prioritní a to udržet formaci trianglu, která je typická pro vlnu 4 jakéhokoliv stupně. Dump byl hodně silný a hodně impulzní, ale takové pohyby v trianglu bývají velmi časté. Důvodem pro triangl je stav altcoinů, které už pomalinku docházejí do svých support targetů a vzhledem ke stavu marketu je triangl u BTC to nejlepší řešení, protože dovolí altům pomalinku najít svá lokální dna, aniž by kamkoliv vystřelili a BTC mezitím půjde sideways v intenci 10500-12500,-USD.

Všimněte si, že včerejší ostrý dump se zastavili přesně na hodnotě „PIVOTu“, který je zatím předběžnou osou celého trianglu.

Jako alternativní scénář samozřejmě uvažujeme klasickou „(ABC)“ korekci do zóny 9130-8600,-USD. Zatím se jedná pouze o alternativu, protože tato support zóna je ideální pro vstup do trendu. Jakmile je něco ideální a zdánlivé, málokdy se to vyplní, proto ji anotujeme jako alternativní verzi.

Vzhledem ke stavu indikátorů, BTC i velkých altů, nás s největší pravděpodobností čeká zelený víkend, který ale berte spíše jako korektivní před posledním pohybem dolů. Takže ideálně rychlé obchody a nedržet nic nad bullish level. Po těchto impulzních a násilných pohybech se musí trh narovnat a vzpamatovat, ale každý kdo „nestihl“ short, bude aktuálně vstupovat podle Fibonacciho v zóně 0.382-0.618 od místa, kde došlo k breakdownu.

BTC DOMINANCE VS ALTCOIN DOMINANCE:

Toto zatím prosím berte s rezervou, ale sleduji zde potenciální shodu v aktuální situaci mezi dominancí BTC a dominancí altcoinů. Oba jsou v impulzní struktuře s tím, že se blížíme velmi silným rezistenčním (BTC) a support (ALTCOIN) zónám. Uvažuji nyní formaci trianglu u obou grafů, po kterém bude následovat poslední leg down u velkých altcoinů, zatímco BTC se bude pohybovat ve velkém trianglu vlny „((4))“.

TOTAL MARKET CAP:

TMC má podobnou strukturu jako BTC, kdy uvažuji jako prioritní formaci trianglu. Doporučuji věhem dneška sledovat reakci z typické Fibonacciho hladiny pro triangl = 0.786. Vychází k cca 290,-mld USD. Bullish level = 346,-mld USD. I zde zatím vše krásně odpovídá korekci v rámci trendu, kdy po jejím dokončení otestujeme s největší pravděpodobností hranici 440,-mld USD.

Doporučuji v dalších dnech sledovat malé i velké alty v páru s BTC, protože se blížíme dokončení aktuálních struktur a předtím, než začne pokračování uptrendů v páru s USD, můžeme očekávat postupné odrazy u altů v páru s BTC. Vzhledem k dominanci, mi chybí ještě jeden pohyb down, který odpovídá i stavu grafů malých altů. Jsou velmi blízko, ale ještě nejsou úplně v našich zónách. Zatím ale se vstupy čekám na jasný signál, kterým může právě být ALTCOIN a BTC dominance a jejich otočení trendů.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

 

Nechť Vás síla provází a přejeme úspěšný týden!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika