Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 12.06.2019

Crypto Analýza – 12.06.2019

Ahojte tradeři a vítejte u středečního updatu trhu.

BTCUSD:

U BTC sledujeme stále stejný scénář, kdy se nacházíme v komplexní korekční struktuře. Komplexní korekční struktura je jedna z nejhorší na predikování na krátkých time frames. Obsahuje totiž vždy více scénářů a je lepší se držet stranou a počkat na jasný signál ke vstupu. Zatím tedy jako prioritní uvažujeme stále stejný „ABC“ scénář s targetem 8348-8200, příp. 8657-8832,-USD pro dokončení vlny „B“.

BTC CME FUTURES

Na grafu Futures sledujeme tedy stále stejnou „((abc))“ korekci s targetem k 0.382 Fibonacciho Retracementu = 7060-6900,-USD. Aktuálně se nám rozvíjí korekční vlna „((b))“ s targetem 8390-8583,-USD. Korekční vlna „((b))“ musí mít vždy pouze 3 subvlny. Všimněte si krásného trianglu v subvlně „(b)“, který nám říká, že se jedná o korekční strukturu a čeká nás poslední pohyb up v daném smĚru. To je právě naše subvlna „(c)“ do zóny 8390-8583,-USD. Odtud očekáváme pokračování downtrendu vlny „((c))“.

BTC DOMINANCE:

U BTC dominance sledujeme stále stejný scénář pro vlnu „((c))“ v zóně 59-59,39%, odkud bychom měli pokračovat v aktuálním downtrendu a oslabení dominance Bitcoinu. Target pro dokončení této struktury stále uvažuji v zóně 53-52%.

BTCUSD LONGS vs SHORTS:

Zde zatím také jedeme přesně dle predikce a na grafu Longů sledujeme impulzní odraz a dokončení korekční vlny „(2)“. U shortů sledujeme pokračující downtrend, kdy se aktuálně nacházíme v dokončování korekční vlny „(c)“.

Proč tyto grafy sledujeme a co nám říkají vlastně?

Na grafu longů je nejdůležitější hodnota BULLISH LEVEL = 24568.

Tato hodnota totiž odlišuje dokončenou korekci a pokračování uptrendu. Zatím vše nasvědčuje tomu, že jakmile se dostaneme nad tuto hodnotu, BTC bude pokračovat do targetu pro vlnu „((5))“, který je zatím předběžně kolem 10-11k,-USD.

GRAYSCALE BITCOIN TRUST:

GBTC mělo odraz z predikované zóny a sledujeme postupné rozvíjení vlny „((b))“. Aktuálně se nacházíme v dokončené subvlně „(b)“ a čeká nás pokračování subvlny „(c)“ k cca 10,97, odkud bychom měli pokračovat v donwtrendu vlny „((c))“.

GBTC má hodně časté FLAT korekce (viz „příklad“ v grafu), takže vlna „((b))“ může jít klidně až k 11,98 v ostrém manýru, ale stále ji budeme anotovat jako korekční a očekávat dokončení vlny „((c))“ v zóně 9,23-8,70. Invalidation level = 4,97.

BTC VOLATILITY INDEX:

Volatility index zatím také napovídá spíše sideways manýru na další cca 2 týdny, kdy sledujeme falling wedge formaci ve vlně „(5)“. Aktuálně uvažujeme dokončenou subvlnu „((ii))“ a rozvíjení vlny „((iii))“.

TOTAL MARKET CAP:

U TMC sleduji podobnou strukturu jako u Bitcoinu a velkých altů. Korekce z aktuálního high měla sice pouze 3 subvlny, ale nedostala se na rozumný Fibonnacciho Retracement. Z tohoto důvodu sleduji aktuální odraz jako korekční vlnu „((b))“ s targetem cca 257,-mld USD a poté očekávám pokračování downtrendu do zóny 212-202,-mld USD.

TMC vykazuje také známky zdravé korekce, takže po dokončení této komplexní korekce, můžeme očekávat pokračování uptrendu.

ALTCOINY:

U velkých altů v páru s USD sledujeme různě komplexní korekční struktury, ale všechny mají jedno společné – korektivní manýr. Pokud máme impulzní uptrend, jako byl posledních pár týdnů a poté následuje korektivní struktura, vždy ji uvažujeme jako konsolidaci v rámci trendu.

Znamená to tedy, že velké alty v páru s USD čeká také rozvíjení vlny „((b))“, takže pohyby na další cca 2 týdny budou v intenci 8-9%, ale nedostanou nás k překonání aktuálního high.

LITECOIN:

U Litecoinu sledujeme silný uptrendu, který i přes svou impulzní strukturu vykazuje známky blížícího se otočení trendu. V páru s USD se totiž nacházíme v tzv. „Ending Fifth wave = Rising wedge“. Jedná se o impulzivní strukturu, která značí, že s epomalinku vyrovnávají síly mezi bulls a bears a uptrend je velmi limitovaný. Dokončneí aktuálního uptrendu očekávám v zóně 142-148,-USD, kde se nachází velmi důležité rezistenční hladiny Fibonacciho Extensionu (2.618 a 1,618).

LTCUSD:

LTCBTC:

V páru s BTC sleduji dokončneí impulzní struktury v zóně 18000-1880 sats, kam nám vychází Fibo Extension 2.618 vlny „((i))“. Poté budeme sledovat korekční strukturu ideálně ve třech vlnách k cca 16000 sats, kde s enachází 0.382 retracement, nebo 14000 sats, kde se nachází 0.618 Fibo Retracement. Na toto je zatím příliš brzy a musíme počkat na dokončneí uptrendu, pro přesnější určení support zóny pro nejlepší odraz. Invalidation level = 10980 sats.

Nechť Vás síla provází!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika