Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 10.07.2019

Crypto Analýza 10.07.2019

Ahojte tradeři a vítejte u středečního updatu trhu.

BTCUSD:

U BTC sledujeme stále stejné scénáře, kdy jsme dnes ráno dostali do naší target zóny k 13000,-USD. BTC má aktuálně pomalý sideways pohyb, takže nás s největší pravděpodobností čeká poslední leg up do zóny = 13230-13440,-USD, kde se nachází důležité Fibonacciho hladiny. BTC má nad sebou v následujících 800,-USD obrovské množství rezistencí, které mu budou bránit v pokračujícím uptrendu. Tuto zónu označujeme jako „No trade zone“, protože jsme ve fázi, kde se uzavírají longy a čeká se na další signál ke vstupu. Alespoň tedy podle EW teorie, která hovoří jasně – vždy vstupuj do směru trendu. Aktuálně mám zavřené kompletně všechny pozice a budu vstupovat pouze v momentě, kdy uvidím tvrdý breakout nad 13852,-USD, kde se nachází předchozí high a to nejdůležitější pro potvrzení přechodu z korekční do impulzní struktury = trendová rezistence. Pokud se dostaneme nad a otestujeme ji jako support, opět vstoupím do trendu s targetem 15-16k-,USD. Tato bullish varianta je ale zatím alternativní, protože stále jako prioritní uvažuji bearish variantu, kdy nyní dokončujeme korekční vlnu „(B)“ a čeká nás pokračování downtrendu k cca 9,3-8,6k,-USD.

BTC CME FUTURES:

Mnohem lepší ukazatel aktuální situace je graf CME FUTURES. Zde sledujeme podobný scénář, ale s tím rozdílem, že trendová rezistence je mnohem blíž a všechny důležité rezistence se nachází v KEY LEVEL zóně = 13320-13596,-USD. Jinak samozřejmě platí ta samá pravidla jako na grafu BTCUSD.

BTC DOMINANCE:

BTC Dominance se blíží svému potenciálnímu targetu, což zatím stále upřednostňuje bearish scénář. Doporučuji být v dalších hodinách opatrný, protože reakce na tuto rezistenci může být hodně rychlá a impulzní. BTC má nad sebou obrovské množství rezistencí přesně v momentě, kdy se dominance blíží své technické rezistenci. Už chybí jen „signál“ na long od CCN a můžeme pokračovat v downtrenu.

ALTCOINY DOMINANCE:

Spolu s malými alty blížícími se silnému supportu, se také blíží OTHERS Dominance, která by nám mohla pomoci identifikovat potenciální otočení trendu u BTC a altů zároveň. Doporučuji sledovat zónu 5,4-5,12, kde se nachází důležité Fibonacciho support hladiny. Key level = 6,35. Bullish level = 7,17.

ETHUSD:

U Etherea sleduji také stejný scénář, kdy se s největší pravděpodobností nacházíme v komplexní vlně „(B)“ a po jejím dokončení nás čeká pokračování downtrendu. Crypto market není bullish aktuálně. Jediné co je opravdu bullish, je Bitcoin, který vysává kapitál ze všeho, co může. Aktuální uptrend u BTC není spojen s uptrendem u velkých altcoinů, znamená to tedy, že jakmile BTC narazí na rezistenci a bude pokračovat v korekčním downtrendu, velké alty stáhne s sebou. Dobrá zpráva je, že celá korekce v párech s USD je pouze korekcí v rámci pokračujícího uptrendu, takže long term jsme stále bullish a očekáváme pokračování uptrendů. U většiny velkých altů jsme ve vlně 4, která je typická tím, že dokáže lézt nejvíce na nervy. Hodně sideways pohybu, komplexních struktur a většinou nejhůře čitelná ze všech vln.

Malé altociny se pomalinku dostávají do svých support zón, ale nedoporučuji vstupy na blind, pěkně si počkat na reakci.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

 

Nechť Vás síla provází a přejeme úspěšný týden!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika