Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 10.06.2019

Crypto Analýza – 10.06.2019

Ahojte tradeři a vítejte u dalšího týdenního updatu trhu.

BITCOIN – UPDATE 10.06.2019 10:50

U BTC sledujeme stále stejný scénář, kdy se nacházíme v komplexní korekční struktuře. Komplexní korekční struktura je jedna z nejhorší na predikování na krátkých time frames. Obsahuje totiž vždy více scénářů a je lepší se držet stranou a počkat na jasný signál ke vstupu. Zatím tedy jako prioritní uvažujeme stále stejný „ABC“ scénář s targetem 8348-8200, příp. 8657-8832,-USD pro dokončení vlny „B“.

Sideways pohyb u BTC je ten nejlepší pro alty, takže budeme věnovat pozornost tento týden opět párům s BTC hlavně.

BTC CME FUTURES vs BTC DOMINANCE:

Na grafu Futures sledujeme tedy stále stejnou „((abc))“ korekci s targetem 7206-7045,-USD. Při včerejším otevření se nám vytvořil na grafu další GAP, který bude s největší pravděpodobností v průběhu dnešního dne vyplněn. Uvidíme, jaká na něj bude reakce, ale zatím sleduji vlnu „((b))“ do zóny 8300-8600,-USD, odkud bychom měli pokračovat do targetu pro vlnu „((c))“.

U BTC dominance sledujeme stále stejný scénář pro vlnu „((c))“ v zóně 59-59,37%, odkud bychom měli pokračovat v aktuálním downtrendu a oslabení BTC dominance.

BTCUSD LONGS vs SHORTS:

Zde zatím také jedeme přesně dle predikce a na grafu Longů sledujeme impulzní odraz a dokončení korekční vlny „(2)“. U shortů sledujeme pokračující downtrend, kdy se aktuálně nacházíme v dokončování korekční vlny „(c)“.

Proč tyto grafy sledujeme a co nám říkají vlastně?

Na grafu longů je nejdůležitější hodnota BULLISH LEVEL = 24568.

Tato hodnota totiž odlišuje dokončenou korekci a pokračování uptrendu. Zatím vše nasvědčuje tomu, že jakmile se dostaneme nad tuto hodnotu, BTC bude pokračovat do targetu pro vlnu „((5))“, který je zatím předběžně kolem 10-11k,-USD.

GRAYSCALE BITCOIN TRUST:

GBTC mělo odraz z predikované zóny a sledujeme postupné rozvíjení vlny „((b))“. GBTC má hodně časté FLAT korekce, tak vlna „((b))“ může jít klidně až k 11,98 v ostrém manýru, ale stále ji budeme anotovat jako korekční a očekávat dokončení vlny „((c))“ v zóně 9,23-8,70. Invalidation level = 4,97.

BTC VOLATILITY INDEX:

Volatility index zatím také napovídá spíše sideways manýru na další cca 2 týdny, kdy sledujeme falling wedge formaci ve vlně „(5)“. Aktuálně uvažujeme dokončenou subvlnu „((ii))“ a rozvíjení vlny „((iii))“.

ALTCOINY:

U velkých altů v páru s USD sledujeme různě komplexní korekční struktury, ale všechny mají jedno společné – korektivní manýr. Pokud máme impulzní uptrend, jako byl posledních pár týdnů a poté následuje korektivní struktura, vždy ji uvažujeme jako konsolidaci v rámci trendu.

Znamená to tedy, že velké alty v páru s USD čeká také rozvíjení vlny „((b))“, takže pohyby na další cca 2 týdny budou v intenci 8-9%, ale nedostanou nás k překonání aktuálního high.

ETHUSD vs ETHBTC:

Ethereum v páru s BTC je trade, který si nechcete nechat tento týden ujít. Sledujeme zde stále stejný scénář ideálně do zóny 0,0291-0,0285 BTC a poté pokračování uptrendu.

ETH má totiž v páru s BTC ty nejlepší aspekty pro pokračování uptrendu, které si dle EW teorie můžeme přát. V páru s USD sledujeme podobný scénář jako u BTC, kdy se aktuálně dokončila falling wedge formace vlny „((a))“ a čeká nás otestování rezistenční zóny 260-274,-USD v dalších dnech.

Dejte marketu čas dokončit aktuální struktury. Pozice doporučuji snížit opět na 50% standardní velikosti a vybírat zisky na rozumných targetech.

LINKBTC:

Malé alty vypadají také velmi solidně a jako prvního zástupce máme vybraný LINK, který sledujeme už druhý týden.

Predikce z 31.5.2019:

Aktuální stav 10.06.2019:

LINK vypadá totiž stále velmi dobře, kdy jsme aktuálně dokončili korekční strukturu vlny „((b))“ a čeká nás pokračování uptrendu do zóny 178199-19110 sats. Vlna „((a))“ měla velmi impulzní manýr a nyní jsme dokončili „(abc)“ korekční strukturu, takže nás s největší pravděpodobností čeká pokračování uptrendu. Bullish level = 15713 sats. Invalidation level = 10667 sats.

Nechť Vás síla provází!

GOLDEN POCKET

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika