Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 08.07.2019

Crypto Analýza 08.07.2019

Ahojte tradeři a vítejte u pondělního updatu trhu.

BTCUSD:

U Bitcoinu zatím sledujeme stále stejný scénář, kdy máme v poslední době hodně pomalý price action a celý market po dosažení 14000,-USD na BTc přešel do komplexní korekční fáze, která je typická pro vlnu „((4))“ . Není tedy nutné nijak panikařit, ale spíše sledovat vhodné buy zóny ke vstupu do trendu. Nedoporučuji shortovat, ale být trpěliví a využívat aktuální konsolidaci pro pomalý vstup do long pozic.

U BTc sleduji dva scénáře, kdy první počítá s dokončenou „((abc))“ korekcí ve vlně „((4))“ a druhý právě s komplexní korekcí k cca 9300-8600,-USD. Jaký scénář si BTC vybere je zatím brzy říct, protože celá struktura obsahuje velké množství overlappingu a dalších aspektů typických pro korekci v rámci trendu. Spíše se zatím přikláním k bearish variantě, kdy nás čeká otestování 12250-13000,-USD a poté pokračování korekce. Důvodů je víc, ale ty hlavní jsou krátká „((abc))“ korekce na cca 9600,-USD, přičemž vlna „((4))“ bývá nejdelší a nejkomplexnější. Druhý důvod, spíše na intradenní bázi, je aktuální bullish triangl ve vlně „((b))“ vlny „ ‚Alt. (B)“. Bearish level je pro nás pomocný milník, pod který když se dostaneme, budeme sledovat ideální buy zónu právě kolem 9300-8600,-USD.

BTC CME FUTURES:

U BTC CME sleduji velmi podobný scénář, kdy jsem uvažoval buďto formaci bullish či bearish trianglu. Aktuálně jsme se dostali nad trendovou rezistenci, takže se přikláníme právě k bullish trianglu do naší target zóny = 12500-13236,-USD. Ano, ceny se mohou lišit, nejedná se o stejný graf.

V predikovaných rezistenčních zónách budeme sledovat reakci, která nám prozradí, zda můžeme očekávat nové high, nebo se jedná pouze o pohyb v rámci korekce.

Jak to poznáme?

Pokud má trend pokračovat, musí být reakce z této zóny spíše pomalá a rozložená do 3 subvln. Pokud trend nebude pokračovat, zamítnutí bude ostré a rozloží se do 5ti subvln.

5 subvln = otočení trendu

3 subvlny = konsolidace v rámci trendu

TOTAL MARKET CAP:

U TMC sledujeme podobné scénáře jako u BTC, kde se nacházíme ve formaci trianglu, která aktuálně směřuje do zóny = 339-357,-mld USD. Nechávám zde nakreslené oba scénáře, aby bylo vidět, z jakých dat vycházíme pro naše predikce a hlavně, co uvažovat v podobných situacích jako je tato. Elliott definoval 13 základních patternů, které dohromady vytváří větší verze sebe sama. Proto na aktuálním grafu uvažujeme toto:

A na delší horizont případné rozvíjení do většího trianglu jao celku:

Celá struktura nám říká, že trend bude pokračovat, což nám značí jediné = NESHORTOVAT, ale využívat jakýkoliv retracement pro akumulaci longů dle EW pravidel.

ETHUSD:

I kdyby BTC letělo na nové high, nejsem si jistý, že vezme altcoiny s sebou, ale spíše to vypadá, že se budou „lácat“ do strany. V případě ETH totiž sledujeme také komplexní korekci, která zatím nemá aspekty dokončení a potenciálního nového high. Sleduji tedy dvě varianty = bearish triangl „ABCDE“ ve clně“(B)“ nebo klasickou „(abc)“ korekci do zóny = 323-334,-USD také pro vlnu „(B)“.  Ideální buy zóna je stále stejná = 235-220,-USD.

LTCUSD:

LTCUSD – 08.07.2019 11:56

Litecoin je také v komplexní korekční struktuře, kde jakýkoliv uptrend bereme aktuálně jako konsolidační před pokračováním korekce. U LTC stejně jako u většiny velkých altů uvažujeme potenciální formaci trianglu „ABCDE“, nebo klasickou „((abc))“ FLAT korekci s targetem 133-139,-USD pro vlnu „((b))“. Ideální buy zóna pro LTC = 92-85,-USD.

Malé altcoiny zatím nevypadají vůbec dobře a tento týden sleduji opět pro další vstup WTC a LINK, které mají v dalších týdnech potenciál. Většina je aktuálně ve fázi kdy dokončují formace ve vlně „(iv)“ a sledujeme pokračování downtrendu. Jako příklad máme RVN, který zatím sleduji predikci dokonale a budeme sledovat reakci ze support zóny = 372-345 sats.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

Nechť Vás síla provází a přejeme úspěšný týden!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika