Skip to content Skip to footer

Crypto Analýza 07.08.2019

CRYPTO ANALÝZA  – 07.08.2019

Ahojte tradeři a vítejte u středečního updatu trhu.

BTCUSD:

Bitcoin se dostal do predikovaného targetu 11600-12200,-USD, odkud bylo včera silné zamítnutí. Vzhledem k celkové struktuře a chování BTC, kdy jsme podobná zamítnutí na klíčových trendových rezistencích viděli již několikrát, bereme toto zamítnutí pouze jako konsolidaci v rámci uptrendu. Důvodem je nejen stav grafu BTC, ale i ostatní pomocné grafy, které nám zatím ukazují, že růst ještě neskončil. Na grafu BTCUSD sledujeme totiž ostrou „(abc)“ korekci přesně do zóny ideálního supportu, kde se nachází 0.382 Fibonacciho retracement vlny „(iii)“ a trendový support malého EW channelu.

Stále tedy sledujeme jako prioritní pokračování uptrendu do zóny 12759-13040,-USD. Zde se nachází důležité Fibonacciho hladiny obráceného retracementu 1.382-1.618 a hranice bullish level, která definitivně potvrdí, zda jdeme na nové high, nebo se stále nacházíme v komplexní korekční struktuře.

Intradenní detail:

Celá struktura:

BTC CME FUTURES – 07.08.201911:58

Dalším důvodem, proč může být korekce již dokončena je i stav u CME FUTURES. Všimněte si, že jsme i zde dosáhli trendového supportu a impulzního odrazu z hodnoty 11335,-USD, kde se zároveň nachází Fibonacciho retracement vlny „(iii)“ = 0.382. Tato korekce tedy splňuje všechna platná pravidla pro dokončenou „(abc)“ strukturu. Aktuálně máme vyplněný GAP z dnešního rána a nedošlo k žádné bearish reakci, což také nahrává do karet bulls. Vzhledem k cenovému rozdílu na grafu CME uvažujeme target pro vlnu „((c) / (3)“ do zóny 12951-13243,-USD.

BITCOIN DOMINANCE:

Dalším argumentem pro pokračování uptrendu je stav dominance BTC. Zatím máme velmi silný uptrend, který nejeví známky zaváhání ni zpomalení, což dle EW teorie indikuje, že je jednostranná převaha BTC oproti ostatním kryptoměnám. Pokud srovnáme graf dominance a BTC samotného, vše zatím ukazuje na další růst, který je limitovaný, ale není ještě dokončený.

BTC nemusí nutně překonat hranici bullish level = 13200,-USD, ale aktuálně nevypadá, že by byl dokončený a můžeme očekávat ostrý downtrend k nižším hodnotám kolem 7500,-USD.

TOTAL MARKET CAP:

TMC dnes ráno otestovalo trendový support celého korektivního downtrendu, odkud byla pěkná impulzní reakce (oranžový elipsoid). I zde tedy vše nasvědčuje dalšímu růstu 325-335,-mld USD.

ZÁVĚREČNÉ SHRNUTÍ:

Bitcoin je opět nejsilnější kryptoměnou, což dokazuje nejen jeho bullish impulzní struktura, ale i zároveň stav BTC dominance, která je ve velmi silném uptrendu.  V dalších dnech očekáváme u BTC dosažení targetu pro vlnu „((c))“, kdy s sebou vezme i velké altcoiny. Pokud by BTC z jakéhokoliv důvodu začalo akcelerovat pod 11000,-USD, začneme uvažovat bearish scénář a otestování nižších hodnot kolem 7300,-USD. Do té doby zůstáváme bullish a sledujeme predikované targety.

Velké altcoiny v páru s USD bohužel nemají tak silné struktury jako BTC, takže jejich uptrend je mnohem více limitovaný než u BTC. Proto naše strategie je samozřejmě diverzifikace pozic mezi BTC a velké alty, ale pouze u BTC sledujeme potenciální pokračování uptrendu nad aktuální high, kdežto u velkých altcoinů v páru s USD pouze limitovaný uptrend v rámci „((abc))“ struktur.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

 

Nechť Vás síla provází a přejeme úspěšný týden!

Privátní skupina

Nabídka Členství

ODPOVĚDNOST:

Jakékoliv analýzy, novinky, cenové odhady, vstupy, cenová rozhraní nebo jiné informace sdílené na této webové stránce, jsou poskytovány jako obecný komentář a sdíleny prostřednictvím těchto webových stránek a aplikace Discord s množstvím klientů, proto se nedají považovat za investiční poradenství nebo investiční výzkum. Nejsme obchodní poradci. Většina naší práce má edukativní účely založené na aplikaci Teorie Elliott Wave do reálného prostředí marketu.

 

Obchodování na forexu, futures marketech, opcích, akciích, kryptoměn nebo jakýkoliv další druh marketu obsahuje vysoké riziko a není určeno pro každého investora či obchodníka. Vždy zde je a bude určitá možnost, že o své vklady můžete přijít, proto vždy pouze investujte a obchodujte pouze s penězi, které můžete ztratit. Naše webové stránky a informace, které zde sdílíme by se neměly slepě následovat a nahrazovat tak nezávislý odborný výzkum provedený před nutnou investicí či obchodním rozhodnutím. V žádném případě nejsme zodpovědní za jakoukoliv ztrátu na Vašem účtu na základě našich produktů. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce.

 

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 74 až 89 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

 

Copyright © 2023 GoldenPocket.cz | Obchodní podmínky | Všechna práva vyhrazena | FAQ


GOLDEN POCKET s.r.o.
IČO: 08379548
+420 777 460 000
info@goldenpocket.cz
nám. T.G. Masaryka 1281
Zlín, 760 01
Česká Republika